דרוש מידע מה דיאטה שמרזה ידיים ורגליים בעיקר?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

רוני מולי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
התרגילים שלו מנפחים את השרירים ולא מרזים את הידיים
דווקא לא ! נשים לא יכולות לנפח שריר כל כך בקלות הנה תקראו ( זה לא אני כתבתי )

"" אני ממש לא רוצה להתנפח, ומשקולות זה מנפח! מה לא?" זה משפט שאני שומע המון ממתאמנות וזאת הזדמנות מעולה להסביר, על מנת לפתח מסת שריר תהיי חייבת בדיוק כמו אצל גברים שרוצים להתנפח לאכול יותר ממה שאת מבזבזת או בשפה המקצועית להיות במאזן קלורי חיובי. במילים פשוטות, גם אם קיימים בגופך הורמונים אשר יאפשרו לך לפתח מסת שריר גבוהה, ללא תזונה מספקת מהמזונות הנכונים, מסת השריר לא תגדל ובטח לא תתנפח. "

"כדאי לנשים לבצע אימוני כוח?​

בהחלט כן!

אימון כוח לנשים יביא להעלאת הטונוס השרירי, כלומר לשרירים קשיחים וחזקים יותר ולא מדולדלים כמו שרירי "המלח פלפל"

אימון כוח אפילו יביא עלייה במסת השריר, אם כי עלייה לא גדולה ומשמעותית בהשוואה לגברים. עלייה במסה הרזה, בעיקר משרירים, תביא את הגוף בטווח הארוך לירידה בהיקף השומנים, עקב שיפור בחילוף החומרים הבסיסי של הגוף כתוצאה מהעלייה במסת השריר.

בניגוד לשומן, שריר תופס פחות נפח, כך שעם הירידה במסה השמנה והעלייה במסה הרזה יתקבל גוף דק יותר ומוצק יותר מבעבר. "

קיצור חשוב להשקיע גם באימוני כח לא מתנפחים מזה כל כך מהר......

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה