דרוש מידע מה אפשר לתת לתינוק בן שנתיים במקום חלב?

עט הדר

משתמש מקצוען
תינוק כבן שנתיים ששותה דייסה - חלב עם דגנים ממעורבים למשל.
אנחנו חושבים שהחלב לא עושה לו טוב.
מה אפשר לתת לו בבקבוק במקום חלב?

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
יש היום שפע של תחליפי חלב - אלטרנטיב.
אני אוהבת את השקדים (ללא סוכר) והשיבולת שועל.

e b p

משתמש מקצוען
למה לא להכין את זה עם מים ומטרנה?
אם הוא שותה את זה בבקבוק יש כאלה ששמים רק מים ודייסה.

B383

משתמש פעיל
אפשר להביא לו מים חמימים עם קצת סוכר (אם לא רוצים דייסה)

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
חלב סויה או חלב שקדים- מעולה.
אצלנו גם המבוגרים אוהבים.

פוקה פוקה

משתמש מקצוען
בסויה יש כמות גבוהה של פיטואסטרוגנים. זה הורמון שדומה להורמון של נשים
כך שיש לתת סויה לילדים,בכמות מבוקרת
משהו כו פעמייפ בשבוע

LEVAVOT

משתמש פעיל
אנחנו משתמשים בחלב שקדים (אפשר להכין לבד וזה הכי טוב כמובן..)

החכמה צודקת

משתמש מקצוען
מאיה בחינה?
כי אני נותנת לבת שלי מטרנה צימחית
כי פעם חשבתי שהמטרנה חלבי גורם לה לצינון ולקוצר נשימה
אבל בסוף לא נראה לי
אבל נשארתי עם הצימחי כדאי לחזור לרגיל?
גם הורמונולית.
וגם שזה אוכל יותר מתועש.

א.ח.ו

משתמש חדש
גם הורמונולית.
וגם שזה אוכל יותר מתועש.
תודה רבה אז עדיף לעבור חזרה למטרנה רגליה?
עוד שאלה בנושא..
היא בת שנה ו3 חודשים מטרנה זה האוכל העיקרי שלה לא מסכימה להוסיף דיסה
זה נורמלי ?
זה משביע?
שוקלת משקל מצוין

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תינוק כבן שנתיים ששותה דייסה - חלב עם דגנים ממעורבים למשל.
אנחנו חושבים שהחלב לא עושה לו טוב.
מה אפשר לתת לו בבקבוק במקום חלב?
אצל שני ילדים החלפתי את החלב בחלב שומשום ביתי.
כפית טחינה גולמית (לא מוכנה) משומשום מלא+כוס מים פושרים.
כשהיתה לי סבלנות המתקתי בתמר שהשרתי במים רותחים והסרתי את הקליפה הדקה. וכמובן ריסקתי בבלנדר מוט.
אצלי מאוד אהבו את התחליף.

החכמה צודקת

משתמש מקצוען
תודה רבה אז עדיף לעבור חזרה למטרנה רגליה?
עוד שאלה בנושא..
היא בת שנה ו3 חודשים מטרנה זה האוכל העיקרי שלה לא מסכימה להוסיף דיסה
זה נורמלי ?
זה משביע?
שוקלת משקל מצוין
אני לא יודעת
תתייעצי עם תזונאית
גם לגבי השאלה השניה.
ברזל בדקת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה