WooCommerce מהי הדרך הנכונה להגן על מוצרים דיגיטליים להורדה?

מירי אלף

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אני לא חושב שאפשר לחסום ב100% אבל אפשר לבטל את F12 ולבדוק בעת הטעינה אם הכלי מפתחים פתוח ולעצור את הטעינה או לסגור את החלון

לקבצי אודיו אם זה רק לשמיעה?
יש דרכים אחרות גם אם זה פתוח
1.זאת שאלתי איך מבטלים את הf12
2.מדובר בקבצי אודיו לשמיעה בלבד ואני מחפשת נואשות פתרון

יפה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
JavaScript:
// The first way should block right-clicking and selecting Inspect Element
$(document).bind("contextmenu",function(e) {
  e.preventDefault();
});
// The other way which should work well combindeded is to disable the F12 function
$(document).keydown(function(e){
  if(e.which === 123){
    return false;
  }
});

נערך לאחרונה ב:

MordiD

משתמש צעיר
D I G I T A L
@מירי אלף מצאתי דרך שגם כאשר חלונית מפתחים פתוחה אי אפשר להוריד כמובן אפשר דרך להקליט את המסך וכדומה
mordid.tech בגמייל

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש את החסימה של jewishmusic שהיא ממש טובה, אבל זה רק לקבצי מדיה.
צריך ליצור סרביס שדרכו משיגים את הקובץ כשהוא מחולק לחלקים, ולפני הפניה לקובץ צריך לעבור עוד סרביס שמאפשר הורדה של הקובץ למשך מספר שניות מוגבל, בכל פעם לוקחים רק חלק מהקובץ, במידה ומנסים להוריד את הקובץ במלואו או ללא פניה לסרביס שמאפשר את הפתיחה שלו, אז או שיחזור מידע ריק, או שיחזור 404.
בכל פעם שומרים כמה מהקובץ ירד בשביל לבקש את זה מהסרביס בפעם הבאה.
ברגע שנגמרה ההגבלה של הכמות שניות (דהיינו שחזר 404), אז פונים לשרת שוב כדי לבקש להוריד את הקובץ הזה.

כמובן שגם את זה אפשר לעקוף, אבל תלוי כמה אנשים יהיו מוכנים להשקיע בשביל זה, כי ברגע שזה נגיש לקליינט, אז זה נגיש לכולם.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
יש תוסף שמונע את הגישה הישירה לעמוד של הקובץ ויש תוסף שמחליף כתובת הקובץ בכל כמה שניות.
אשמח לדעת אם מישהו הצליח להפעיל ולהשתמש עם התוספים הללו. ואם זה פוטר גם את הבעיות המדוברות כאן.

נערך לאחרונה ב:

MordiD

משתמש צעיר
D I G I T A L

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אולי הם מצאו פתרון לזה.
מעניין אתכם לבדוק?
אני באופן אישי לא הבנתי כיצד התוסף חוסם את הכתובת המקורית של הקובץ (ולא ביררתי אם זה נתמך בגירסה החינמית שלהם)

נערך לאחרונה ב:

MordiD

משתמש צעיר
D I G I T A L
אני באופן אישי לא הבנתי אם וכיצד התוסף חוסם את הכתובת המקורית של הקובץ (ואיני יודע אם זה נתמך בגירסה החינמית שלהם)
אני לא מכיר את זה אבל זה מה שאני הייתי עושה
כנראה הוא חוסם גישה ישירה לקובץ ויוצר קישור שמפנה לקובץ

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
זה התוסף
Prevent Direct Access
(העתקתי קודם בטעות את התוסף האבטחה השני שהיה מותקן באתר ההוא, אבל זאת היתה טעות).

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
זה השני שהזכרתי (הוא בעצם הפרימיום שלו)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה