דרוש מידע מדרסים בנווה!!!! לא מה שחשבתם....

מאמין בניסים

משתמש צעיר
אז לאחר שנות סבל וייסורים ברגליים. לאחר שעשיתי מדרס ב 1500 שקל שמתברר שהוא לא נכנס ולא מתאים לשום נעל. החלטתי אחרי החגים ללכת למקום מקצועי ברמה הכי גבוהה. מסיור ברחבי הפורומים הסקתי כי מעבדות נווה הכי יקר והכי מקצועי ככל הנראה.
אבל!!!!
חשוב לי לשמוע גם את הצד השני.
האם יש מישהו שיצא מאוכזב.
אם כן, אשמח לתגובה ולהסבר קצר ממה האכזבה.
בכל זאת. 3000 שקל זה כבר סיפור רציני ....

מאמין בניסים

משתמש צעיר
רק אוסיף. שהשיטה שלהם למדוד את הרגל בשכיבה כשהיא נחה, ולא כשהיא מפעילה לחץ (שאז לטענתם אנחנו "מקבעים" את הבעיה) נשמעת ממש נכונה. אבל מה הם יודעים שכולם לא יודעים. זה קצת סיכון ללכת למקום שעושה שונה מכולם

אבא1

משתמש פעיל
אני עברתי רופאים, מומחים והכל , היחידים שב"ה בסיעתא דישמיא הצליחו הם נווה.

יש לי את המדרסים כבר 5-6 שנים . מידי פעם אני מכניס לתיקונים ליום אחד.

מאוד ממליץ.

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ממליצה על נווה מנסיון איתי ועם 2 ילדים
מדהימים

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
היו לי בעבר כאבי גב תחתון, כלום לא עזר עד המדרסים בנווה, כבר 16 שנה (את האחרון קניתי לפני 7 שנים).
יקר להחריד אבל למי שלא עזרים הפתרונות הפשוטים, כדאי.

ממממממ

משתמש מקצוען
כנ"ל ממליצה בחום. הצילו אותי.
המדרסים שלהם מחזיקים שנים, וגם אם יש צורך עושים שינויים ותיקונים בחינם.
כך ששווה את המחיר.

yudb

משתמש סופר מקצוען
בעלי עשה אצלם (פלטפוס שלא רואים הרבה :)).
ב3 השנים הראשונות היה בסדר.
בהמשך, לא הגענו לביקורת כל שנה.
וכעת כשבצעו את התיקון (חלק היה בתשלום), כבר לא משהו,
טענו שהשתנתה הצורה של הרגל.
לא יודעת מה לומר.

מאמין בניסים

משתמש צעיר
תודה לכולם. שאלה למי שעם מדרס בגלל בעיות קשת גבוהה
מה עושים בשביל שהעקב לא תצא תתרומם בזמן ההליכה אלא תשב טוב בפנים. בגלל העובי של המדרס זה פשוט לא מסתדר לי.
האם הפיתרון הוא לעשות מדרס דק?
או יש אולי נעל מיוחדת?
ניסיתי המון דגמים של נעליים אורתופדיות וספורט וזה לא היה טוב באף אחד

אום

משתמש מקצוען
רק אוסיף. שהשיטה שלהם למדוד את הרגל בשכיבה כשהיא נחה, ולא כשהיא מפעילה לחץ (שאז לטענתם אנחנו "מקבעים" את הבעיה) נשמעת ממש נכונה. אבל מה הם יודעים שכולם לא יודעים. זה קצת סיכון ללכת למקום שעושה שונה מכולם
ממש לא היחידים. ולדעתי כל המכונים ברמה הגבוהה עושים כך
יש לי נסיון עם עוד יצרן מקצועי (ויקרן גם הוא..) שגם עושה כשהרגל באוויר. אם כי במידת גבס ולא סריקה, אבל גם נווה עד לפני כמה שנים עשו במידת גבס

מאמין בניסים

משתמש צעיר
תודה לכולם. שאלה למי שעם מדרס בגלל בעיות קשת גבוהה
מה עושים בשביל שהעקב לא תצא תתרומם בזמן ההליכה אלא תשב טוב בפנים. בגלל העובי של המדרס זה פשוט לא מסתדר לי.
האם הפיתרון הוא לעשות מדרס דק?
או יש אולי נעל מיוחדת?
ניסיתי המון דגמים של נעליים אורתופדיות וספורט וזה לא היה טוב באף אחד
@אום
מה לגבי זה. יכול לעזור ?!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה