מגפיים לילדה בת 3

• פותח הנושא gol
  • פורסם בתאריך

gol

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני מאד מתלבטת.
היא נועלת מוקסינים כך שלא שייך לצאת איתם בגשם.
מה מומלץ?
מגפי גומי- נראה לי מסורבל להסתובב בגן וגם אני לא מאד אוהבת את המראה.
מגפוני זמש- לא נראים לי נגד גשם
מגפים טובות של פאפאיה למשל מהממות אבל- יקרות מאד
נקסט- אני רוצה לשבוע הגשום הזה, אין לי זמן לחכות, והיפות גם יחסית יקרות.
כדאי לקנות יקר וגדול שיהיה גם לשנה הבאה?
בסה"כ כמה לובשים מגפים בחורף שלנו (אנחנו מאשדוד)
אמהות יקרות החכימו אותי.

מזל בן הרוש

משתמש צעיר
אצלי הבנות מאד אוהבות את המגפיים.
ולובשות אותם יום יום לגן/ביה"ס.
אז אני קונה להם מגפונים ז"א שחצי רגל בערך.
וככה משמש גם בימים גשומים וגם בימים שפחות גשומים.

אני קניתי להם בh&O באשדוד, של הלו קיטי.
בעקרון הם עולות 190 ש"ח. אבל היה אחד + אחד.
הבנתי שהמבצע עד היום...

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
בדיוק השבוע קניתי בנעלי שי באשדוד, מגף לק מקסים.
שילמתי 90 ש"ח.

אכן, מגפי הגומי מסורבלות ליום שלם בגן, והעדפתי את אלו שיושבות טוב יותר.
ובקשר למגפי עור- לא לובשים מגפים כ"כ הרבה פעמים , כך שגם סקאי מחזיק מעמד מצויין עונה שתיים.

אגב, מגף תמיד קונים מידה מעל, אבל מידי גדול- מסורבל ונסחב...

לאה ורחל

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אפשר לשלוח עם מגפיים מגומי שעולים 30-40 ש"ח
ולשים לה בתיק נעליים לגן

אגב בן השלש שלי מאוד נהנה ללכת כל היום עם מגפי גומי

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הבנות שלי (גיל 3 ו6) מאוד אוהבות ללכת עם מגפי גומי, הן מסתובבות עם זה גם בבית, קניתי להן מגפיים מתוקות, לאחת עם הלוקיטי ולאחת עם מיקי מאוס, ב30 ש"ח, בבזאר שטראוס ביתר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה