עיצוב מגירות בארון כביסה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

שוקלטין

משתמש צעיר
איך הייתן מעצבות את מגירות הכביסה בתוך ארון?
הנגר רוצה לעשות לי רווח של 3 ס"מ בין מגירה למגירה בשביל האוורור (הבנתי גם שכבר לא עושים היום את ה"חלון" באמצע החזית)
אני מעדיפה שתהיה מגרעת שדרכה גם אפשר לההכניס כביסה בלי לפתוח את המגירה, כזה דבר:
1720612488637-png.1703959

יש לכם מושג אם זה אפשרי רק בצבע בתנור או שגם בלורן יכולים להכין כזו חזית למגירה ?

קבצים מצורפים

• 1720612488637.png
    1720612488637.png
    KB 60.8 · צפיות: 152

אורחת 10

משתמש מקצוען
מגירות פורמיקה או שלייפלק ?
אם יש לך תמונה זמינה זה יעזור לי מאד להראות לנגר
פורמיקה לבנה פשוטה
יש לי דלת שסוגרת על הארון, תואמת לארון אמבטיה,
כך שלא היה טעם לעשות את המגירות יפות...
ואין לי תמונה זמינה

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
איך הייתן מעצבות את מגירות הכביסה בתוך ארון?
הנגר רוצה לעשות לי רווח של 3 ס"מ בין מגירה למגירה בשביל האוורור (הבנתי גם שכבר לא עושים היום את ה"חלון" באמצע החזית)
אני מעדיפה שתהיה מגרעת שדרכה גם אפשר לההכניס כביסה בלי לפתוח את המגירה, כזה דבר:
1720612488637-png.1703959

יש לכם מושג אם זה אפשרי רק בצבע בתנור או שגם בלורן יכולים להכין כזו חזית למגירה ?
אפשר שהנגר יחיד מגירות בעצמו, ואז הוא יכול לבנות את החזית נמוכה יותר. ולהרכיב את המגירה על מזילה של בלום, למשל. בצורה הזו זה ודאי אפשרי גם בפורמיקה.

שוקלטין

משתמש צעיר
אפשר שהנגר יחיד מגירות בעצמו, ואז הוא יכול לבנות את החזית נמוכה יותר. ולהרכיב את המגירה על מזילה של בלום, למשל. בצורה הזו זה ודאי אפשרי גם בפורמיקה.
אני חושבת שלזה הוא התכוון כשהוא אמר 3 ס"מ בין מגירה למגירה.
אולי באמת אני אגיד לו שמקסימום ינמיך את החזית ב10 ס"מ

בדיחה

יצירות שוקולד
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כנראה לקיפול כביסה

ב. מילר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי כדי להניח בגד עם כתם לטיפול מסור יותר.... כך או כך. רעיון מעולה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה