דרוש מידע מגזין זמן

לייב - מיתוג פרסום ויח"צ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
מגזין זמן: "לצערינו בחודשים האחרונים ספגנו פריצת האקרים למחשבים הראשיים של החברה, ולכן נמנע מאיתנו להוציא מגזינים. אנו עובדים מסביב לשעון על מנת להוציא מגזין בהקדם האפשרי" (חדשות המדיה).

סופר ומונה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מגזין זמן: "לצערינו בחודשים האחרונים ספגנו פריצת האקרים למחשבים הראשיים של החברה, ולכן נמנע מאיתנו להוציא מגזינים. אנו עובדים מסביב לשעון על מנת להוציא מגזין בהקדם האפשרי" (חדשות המדיה).

מקווה שזה תירוץ אמיתי, כי לא ראיתי עוד שום עיתון שיש לו דד לייו שמשתמש בתירוצים כאלו, בעיקר כזה שיש לו מנויים..

אני חושש שהסיבה היא אחרת. המחיר המטורף שהם מעלים מחודש לחודש.

כשזה עלה 20 ש"ח (והיה אז יותר חומר ומגוון מדורים) הייתי מרגיש שזה הוגן וקניתי אותו, היום כשזה עולה 35 ש"ח (כמו חצי מספר קריאה רגיל, ובלי המדור סוללה וכדו') הפסקתי לקנות אותו. וכנראה שאינני היחיד

אבישלום

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
מקווה שזה תירוץ אמיתי, כי לא ראיתי עוד שום עיתון שיש לו דד לייו שמשתמש בתירוצים כאלו, בעיקר כזה שיש לו מנויים..

כשזה עלה 20 ש"ח (והיה אז יותר חומר ומגוון מדורים) הייתי מרגיש שזה הוגן וקניתי אותו, היום כשזה עולה 35 ש"ח (כמו חצי מספר קריאה רגיל, ובלי המדור סוללה וכדו') הפסקתי לקנות אותו. וכנראה שאינני היחיד
לשם הדיוק לי בתור מנוי עולה 24.5 לחודש
בחודשיים האחרונים לא יצא מגזין ולא גבו כסף.
חבל שאין להם דד ליין ברור.

סופר ומונה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הם גם הוסיפו את מגזין הנושא שהיה אמור לצאת באמצע חודש, שהכיל חומרים שכבר היו בעבר ב'זמן' אלא עם עריכה שונה, וכנראה שההכנסות לא תיאמו את עצמם עם ההוצאות

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
ממש לא חזר, ראיתי שהביאו לחנויות סטוקים של מגזין זמן של חודש תמוז. הכל שם בסדר?....

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
ממש לא חזר, ראיתי שהביאו לחנויות סטוקים של מגזין זמן של חודש תמוז. הכל שם בסדר?....
אכן פשלה רצינית
עד שכבר חזר הכריכה לא נכונה
לפחות היו שמים מדבקה זרחנית שזה שייך לחודש כסלו תשפ"א

כהן צדק

משתמש פעיל
לפחות יש להם חומר לעוד מגזין...

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

אני לא יודעת אם יש פרסומות במגזין זמן או לא, אבל בתור מישהי שבדקה את הנושא מקרוב: עלויות הדפוס מאוד מאוד גבוהות! ותוסיף לזה עלויות של שיווק.
בעיקרון 35 זה פחות או יותר מחיר עלות, אם לא יותר (מה מספר הדפים? איכות ההדפסה? שיווק?)

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
וואו, באמת זה של החודש?
אני רצה לקנות, אצלנו צורכים חומרי קריאה יותר מלחם וחלב...

חלילן

משתמש פעיל
השער האמיתי
WhatsApp Image 2020-11-30 at 17.57.28.jpeg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה