דרוש מידע מגבר קליטה לטלפון נייד - יש פיתרון מעשי

תקשורת כשרה

משתמש פעיל
אפשר לקות אצלי מחולל קליטה רשמי של נוקיה שמיועד לחברת הוט מובייל בלבד מתחבר לראוטר נייח ועושה קליטה במשרד עד 8 מכשירים
מחיר 550+ משלוח
7677701 גימל וכו

הכל לטובה תמיד

משתמש פעיל
בל"תק המכשיר הזה מאוד מסוכן מבחינת קרינה
תחשבו שיש לכם אנטנה של סלולר בבית
מה שהמכשיר עושה הוא שואב קרינה אלכם לבית
ולכן זה משבש את הקליטה של האזור כי זה על חשבון של
מישהו אחר ולכן זה גם אסור ולפי החוק אם אתם מוצאים האנטנה מחוץ לבית
אתם יכולים לקבל קנס של 70 אלף ש"ח

מעבד צעיר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
שלום לכולכם אני הזמנתי באלי אקספרס מגביר קליטה חבילה 3 וכשזה הגיע זה לא עבד לי, הסים שלי זה הוט מובייל אם מישהו מבין בזה מה יכול לעשות שיהיה לי מזה קליטה שיוסיף לי תגובה, בתודה

קו ירוק

משווק אינטרנט כשר (כל הארץ)
מנוי פרימיום
בל"תק המכשיר הזה מאוד מסוכן מבחינת קרינה
תחשבו שיש לכם אנטנה של סלולר בבית
מה שהמכשיר עושה הוא שואב קרינה אלכם לבית
ולכן זה משבש את הקליטה של האזור כי זה על חשבון של
מישהו אחר ולכן זה גם אסור ולפי החוק אם אתם מוצאים האנטנה מחוץ לבית
אתם יכולים לקבל קנס של 70 אלף ש"ח
יש צד אחר :
1 - קרינה וודאית יש כשאין קליטה כגון במעלית רכבת ...
2 - לא ממש אנטנה - זה 12 וואט... אנטנה משדרת לקילומטרים רבים זה רק למטרים ספורים...
3 - שואב קליטה .. יתכן שקולט את האנטנה ומעביר הלאה - השכנים מסביבי לא סובלים כלל - גם כשאני מדבר מטר מהאנטנה בחוץ יש קליטה מעולה... אולי תלוי בסוגי מכשירים...
4 - זה אסור לפי חוק - כי אין לזה אישורי ייבוא - סלקום למשל מביאים מכשירים כן ברישיון וזה בסדר...
5 - יש לי לקוח שמשרד התקשורת פנו אליו במקום מסוים בארץ (גבעת זאב) ואמרו לו שוריד - הם לא נותנים קנסות מייד ללא התראה... ויתכן שדווקא שם הפריע להם אולי בגלל תדר מסויים שעובר - הם לא ראו הם זיהו במכשירים שלהם - זה היה מוסתר מעיני אנשים...

bmkol

משתמש מקצוען
שלום לכולכם אני הזמנתי באלי אקספרס מגביר קליטה חבילה 3 וכשזה הגיע זה לא עבד לי, הסים שלי זה הוט מובייל אם מישהו מבין בזה מה יכול לעשות שיהיה לי מזה קליטה שיוסיף לי תגובה, בתודה
גם אני קניתי. לא ממש עובד לי ... זה משהו שצריך להבין לגבי התדר ועוד ... לא יכול לעזור אבל יכול לנחם אותך שגם לי לא עבד או יותר נכון עובד אבל לא משפר את הקליטה.

אילה ג

משתמש פעיל
אני השתמשתי בזה במקום עם קליטה, אבל אם הסלולאר ממוקם במקום בבית עם קליטה השיחה מועברת לטלפון הנייח כמו דיבורית ומשם מנהלים את השיחה בכל הבית

ובעצם פעם ראשונה שקראתי זאת, זה היה באתר הנ"ל ושם אכן צויין שזה טוב למה שכתבתי

הטלפון הזה אמור להיות מחובר לקו בזק הביתי?
אם זה כך, אז זה במקום הטלפון ואז כשנכנסת שיחה לא יודעים אם זה מאחד הפלאפונים או מהקו הביתי?

אילה ג

משתמש פעיל
גם אני קניתי. לא ממש עובד לי ... זה משהו שצריך להבין לגבי התדר ועוד ... לא יכול לעזור אבל יכול לנחם אותך שגם לי לא עבד או יותר נכון עובד אבל לא משפר את הקליטה.
מה לא עבד לכם? מה שהמלצתם בתחילת האשכול? לא מובן
ואפשר קישור ישיר לאלי' למוצר הראשון שהמלצתם?
הקישור ששמתם פשוט חסום,
מישהו יכול לשים קישור ישיר כדי שנראה על מה מדובר?
והאם יש פה מישהו שמרוצה מהמגבר קליטה שקנה?

נערך לאחרונה ב:

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
טוב ... אני מאד שמח להעלות כאן את הפוסט הזה, כי אישית הייתה לי בעיה גדולה עם קשיי קליטה בחדר עבודה שלי כשאני לא יכול לקבל שיחות או להתקשר ובכל פעם הייתי חייב לצאת החוצה כדי לעשות זאת.
לאחר חיפוש רחב ובדיקת כל הנתונים האפשריים אני יכול להגיד היום שיש פיתרון שעובד ועוזר לי מאד ביום יום שלי בעבודה.

קוראים לזה מגבר קליטה או מאיץ אות או מאיץ קליטה ... אבל הכל זה אותו שם לפתרון של הנושא הזה.
יש לי נייד כשר עם קו של סלקום. לאחר ברור הבנתי שהקו שלי עובד על דור 3 ונדרש לו תדר של 2100 מגה-הרץ.
אני יודע שזה נשמע כמו סינית וגם לי זה כך היה נשמע, אבל הפרטים האלו הם חובה כדי לדעת איזה מכשיר לקנות בדיוק כדי לפתור את בעיית הקליטה.

כדי להבין יותר על מה מדובר ... אז הנה טבלה שכוללת את כל הספקים והתדרים המתאימים:

MyizZ6v.jpg

המכשיר שאני עובד איתו והוא מתאים כמעט לכולם הוא המכשיר הבא:

המכשיר עלה לי 40 דולר באליאקספרס והוא כולל את מכשיר הקליטה, חיבור חשמל, אנטנה פנימית ואנטנה חיצונית באורך שך 10 מטר.

ניתן לראות את כל פרטי המכשיר בלחיצה כאן!

ההתקנה מאד פשוטה ולא דורשת שום ידע טכני.
מחברים וזה מתחיל לעבוד, רק שצריך למקם את האנטנה במקום חיצוני כדי לשפר את איכות הקליטה.

מאד מקווה שאני עוזר כאן למי שצריך כזה דבר.

בהצלחה

עמי
יש לכם קישור מומלץ למגביר קליטה לפלא' כשר דור 4?

נערך לאחרונה ב:

ant

משתמש פעיל
@bmkol אני עובר על השרשור כאן ומנסה להבין, בתכל'ס יש קישור למשהו שעובד במחיר כזה?

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש לכם קישור מומלץ למגביר קליטה לפלא' כשר דור 4?

שימו לב שיש בדף 2 גירסאות לבחירה, גירסא אחת שכוללת את תדר 850 והשניה שכוללת תדר 700.
לקליטה מבוססת פרטנר (כולל חברות כמו 019 הוט מובייל ועוד) עדיף את תדר 700 ולקליטה מבוססת פלאפון (כולל רמי לוי ועוד) עדיף את תדר 850.
מומלץ על ידי לקוחות ישראליים:
1720169887234.png

מומלץ לבקש מהמוכר שירשום מחיר נמוך יותר מ75 דולר בכדי שלא תחויבו במע"מ ועמילות מכס.

יש למוכר הזה עוד כמה דגמים עם נתונים קצת שונים:

נערך לאחרונה ב:

ant

משתמש פעיל

שימו לב שיש בדף 2 גירסאות לבחירה, גירסא אחת שכוללת את תדר 850 והשניה שכוללת תדר 700.
לקליטה מבוססת פרטנר (כולל חברות כמו 019 הוט מובייל ועוד) עדיף את תדר 700 ולקליטה מבוססת פלאפון (כולל רמי לוי ועוד) עדיף את תדר 850.
מומלץ על ידי לקוחות ישראליים:
צפה בקובץ המצורף 1699149
מומלץ לבקש מהמוכר שירשום מחיר נמוך יותר מ75 דולר בכדי שלא תחויבו במע"מ ועמילות מכס.
יש לך את המגבר הזה? מגביר באמת?

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש לך את המגבר הזה? מגביר באמת?
אין לי אותו, אבל יש שם כמה המלצות מישראלים. ומבחינת המפרט הוא תואם לתדרים הנפוצים בישראל.

שרייי

משתמש רשום
יש לי מגבר מצוין מעלי אקספרס
היה בשימוש חצי שנה עד שחיברו אותנו לתשתית בזק
נקנה ב500
מוכרת ב400​

חי טוב

משתמש פעיל
אין לי אותו, אבל יש שם כמה המלצות מישראלים. ומבחינת המפרט הוא תואם לתדרים הנפוצים בישראל.
בסוף זה לא מגיע, נתקע בדואר כי אין אישור תקשורת, חבל על הזמן שלכם. מניסיון.
אא"כ המוכר ירשום מוצר אחר, תנסו.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בסוף זה לא מגיע, נתקע בדואר כי אין אישור תקשורת, חבל על הזמן שלכם. מניסיון.
אא"כ המוכר ירשום מוצר אחר, תנסו.
אכן כדאי לבקש מהמוכר לא לרשום על החבילה שזה מגביר קליטה. אם לא יהיה כתוב שזה מגביר קליטה - רוב הסיכויים שיגיע בשלום, מנסיון עם מוצרים דומים, וגם אם יתקע במכס בחלק מהמקרים אפשר לקבל החזר מאליאקספרס.
אפשר לבקש אישור, לא? אפילו יש קישור לבדיקה
הם לא יאשרו :(

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה