מגבר לגיטרה

קוד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לי יש כזה, נייד, על שש סוללות של רולנד. איפה חיפשת שלא מצאת? לא מצאת באינטרנט?

קוד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא למכירה, קניתי לפני זמן קצר.

גיטרה מקצועית

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
תודה על המידע
אשמח לקבל פרטים נוספים:
מה הגודל והמשקל?
האם זה נחשב איכותי מבחינת סאונד?
האם יש אופציה לטעינה ולא לסוללות?
כמה זמן מחזיקות הסוללות?

קוד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בשמחה. כמובן אפשר לחפש גם באתר של כלי זמר ושל חנויות נוספות אולי גם בגבעון אלקטרוניקה.

קוד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני עדיין לא מספיק מבין בזה כדי להמליץ. אני בל"נ אנסה לברר. אבל באופן כללי- לכלים קלאסיים ואקוסטיים מומלצת חברת ROLAND, כמובן שיש עוד מומלצות. אני קניתי מיקרו קיוב ביד שניה (ממישהו שבהחלט מבין מה הוא קנה) וזה עלה כמה מאות בלבד וזה מעולה. לא מצאתי עכשיו את הדגם בקישור ששלחתי ולא באתר הרשמי של רולנד, אבל אני בטוח שאם את קונה רולנד את יכולה להיות רגועה. תבררי עם המוכר אם אכן זה מתאים לצרכים שלך או לכלי אחר.

קוד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לי יש משהו מאוד דמה לזה. זה מצוין לחופות ואירואעים קטנים, ועל הבמה אפשר פשוט לחבר להגברה, או להניח מיקרופון מול המגבר.
נותן תוצאה מעולה.

yz

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אם אתם מתכוונים להתקנת מגבר על הגיטרה (עבודה מקצועית של בונה גיטרות)
אפשר לפנות אלי.
0548486874y בג'ימייל

קוד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תודה רבה. כאן ספציפית, הנושא היה מגבר חיצוני נייד. אבל טוב לדעת עליך!

גיטרה מקצועית

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אכן הנושא מגבר חיצוני- יש לי כבר הגברה מעולה של פישמן על הגיטרה כולל קונדנסר פנימי
תודה על התשובה המפורטת ואשמח למידע נוסף מכאלה שמשתמשים הרבה.שאלה נוספת- האם יש אפשרות לחבר מיקרופון נוסף לדיבור ושירה?
כי ממה שראיתי בתמונה- אין אפשרות כזו

קוד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בדגם שלי בהחלט יש פונקציה של חיבור מיקרופון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה