אופיס 365 מבקש עזרה / הצעה להתמקצעות בכתיבה להדפסה:

• פותח הנושא hchh
  • פורסם בתאריך

hchh

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני כותב ספרי ביוגראפיות בוורד.
אני שולט בוורד הבסיסי בסדר גמור אבל אני מרגיש שאני צריך התמקצעות בכתיבה כזו שתהיה כתיבה מכינה להדפסה של הקובץ כספר.
איפה / איך משיגים הדרכה בענין בנושא כתיבה מקצועית בוורד?

Yisrael

משתמש פעיל
דבר ראשון וחשוב מאוד: וורד אינה תוכנת עימוד. ממש לא!
זה לא אומר שאי אפשר להסתפק במה שיש לוורד להציע, אבל בהחלט צריך לדעת את זה לפני שמחליטים להשתמש בוורד בשביל לעמד ולסדר ספר לדפוס.

את רוב ככל האפשרויות שישנם בכל זאת בוורד בין אם באופן מובנה ובין אם ע"י מאקרו'ס תוכל למצוא ברחבי הפורום.
תוכל גם לעבור על אשכול הטיפים הנעוץ בפורום.

אם יש לך שאלות ספציפיות אז בבקשה :)

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
הוא לא שאל על עימוד, הוא שאל על הכנה להדפסה ונראה לי שהוא התכוון על הכנה לעימוד

hchh

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
כיון שאיני מקצועי אלא מתחיל אבקש להסב את תשומת לבי...

להבדלים בין עבודה עם וורד לעבודה עם תוכנת הכנה לדפוס מקצועית.
האם אלו תוכנות שיש ללמוד עבור הפעלתן קורס מסודר או שניתן ללמוד אותן ברשת וכד'?
מטרתי היחידה היא לאפשר את הדפסת הספר מהמחשב שלי - כלומר לשלוח אותו לבית הדפוס בקובץ וורד בלא צורך בעימוד.
האם זה אפשרי בכלל?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
ללא עימוד כלל - זה אפשרי בהחלט, יש הרבה ספרים שיצאו כך לשוק וחבל! זה נראה מאוד מאוד גרוע.

אם אתה מחליט לעמד בעצמך עם וורד, ומדובר רק בספרים פשוטים - ללא צבע, לא עשיר בגרפיקות וכו' - זו אפשרות סבירה, בתנאי שיש לך את זה.

בנימין41

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מהנסיון שלי, גם מה שכן אפשר לעשות בוורד - דורש הרבה יותר עבודה מאשר העברה לעימוד בתוכנה מקצועית. גם בעימוד עצמו, וגם בשינויים לאחר מכן. אשמח לעזור <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה