התייעצות מבקשת עצה | התגברות על חסימה לקליטת שפות

תמממממי

משתמש פעיל
שלום לכולם, אני מבקשת עצה עבור מישהו שלמד תכנות ואנגלית במשך שנתיים. הוא שולט מצוין בתכנות, אך יש לו קושי בלדבר באנגלית, למרות שהוא מבין את השפה מבחינה תאורטית. הוא טוען שיש לו 'חסימה' כשזה מגיע לקליטת שפות, והיה לו ניסיון דומה בעבר עם לימוד יידיש הוא הבין יחסית אך לא הצליח לדבר בלי ביטחון ומרגיש שחסר לו הרבה מילים . מה יכול לגרום לבעיה כזו, ואיך ניתן להתגבר עליה? (ברמה שהוא חושב אולי לעזוב את המקצוע ) למרות שכבר אחרי סטאז'
תודה מראש!

אינגליש מייל

אנגלית במייל שלך
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
עיצוב ואדריכלות פנים
למידה בהתמדה ונחישות, לא לוותר!
עם הזמן משתפרים וגם קצב השיפור נהיה יותר מהיר

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
הוא למד אנגלית בשביל לדבר אנגלית או בשביל התיכנות?
מתכנת חרדי ותיק אמר לי שיש לו במשרד אנשים שלא יודעים לפתוח את הפה באנגלית אבל בקריאה הם ספץ וזה מה שצריך

-משתמש

משתמש פעיל
למרות שהוא מבין את השפה מבחינה תאורטית. הוא טוען שיש לו 'חסימה' כשזה מגיע לקליטת שפות, והיה לו ניסיון דומה בעבר עם לימוד יידיש הוא הבין יחסית אך לא הצליח לדבר
פשוט, אך יכול להיות שלתרגל שוב שוב
ספציפית את הנושא שבו הוא מתקשה, יעזור.

אם זו שמיעה- אז לשמוע הרבה ,
ואם זה דיבור- אז לדבר הרבה, אפילו עם עצמו.

יעל.ב.

משתמש פעיל
מה שעזר לי (קצת מצחיק) -
לשמוע אנשים שלא מדברים אנגלית שוטפת - מדברים בביטחון, בלי להתבייש ...
כשאני רואה שלא צוחקים על אחרים שמדברים בשגיאות - זה נותן לי גם ביטחון ...

(האמת, תוך כדי שאני כותבת, יש גם הרבה עולים חדשים שמדברים עם שגיאות,
ואנחנו לא צוחקים עליהם (אפילו חושבים שזה חמוד), אז למה אנחנו צריכים להרגיש לא נעים לדבר באנגלית ?)

בן מיכאל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
עצה מנסיוני שעזרה מאד (אני עדיין באמצע..), להקשיב לשיעור דף היומי באנגלית שהוא קורא את הגמרא ומתרגם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה