מבצע שווה ביותר ב envato elements תבניות וורדפרס ותוספים

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
גילו נאות אני לא מרוויח כלום דרך הקישור שאני יפרסם
קיבלתי היום במייל envato elementss על מבצע שווה ביותר שבמחיר של 19 $ לחודש בחיוב שנתי בסך 228 $ מקבלים גישה למעל 335 תבניות ותוספים לוורדפרס ללא הגבלה של הורדות בנוסף לזה גם גישה להורדה של אלפי תמונות ווקטרים ועוד ועוד וגם גישה לכל הקורסים שלהם אונליין
המבצע הוא עד 20/11
https://elements.envato.com/pricing?ec_promo=tuts_email&utm_medium=email&utm_campaign=elements_tuts-email_WP_nov15_2017&utm_content=elements_tuts-email_WP_nov15_2017+Version+A+CID_ad730ad9a37f4221d4ed706e6a338be0&utm_source=tuts_email&utm_term=GET WORDPRESS NOW

נערך לאחרונה ב:

WebSite

משתמש צעיר
D I G I T A L
תודה על העדכון
גם אני קיבלתי הודעה זו
חשוב להדגיש שהתבניות שלהם צריכים תרגום לעברית, וכן צריך לבדוק כל תבנית האם היא תומכת rtl.
מניסיון שלי איתם כשיש תקלות ובאגים הם אומרים שאין תמיכה לאתרים שתורגמו לשפה העברית.

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
האתר הזה הוא שוק ובשפה המקצועית זה נקרא מרקט פלייס שכל אחד בא למכור את המוצרים שלו ותמיד צריך לבדוק גם כשקונים ישיר מטים פורסט מול כל תבנית האם זה תומך ב rtl בדרך כלל אם התבנית כבר נמצא שם תקופה יש כבר מישהו ששאל את השאלה בתגובות אם זה תומך ב rtl יש מפתחים שמצהירים שלעולם לא יוסיפו תמיכה rtl ואז צריך לקחת את זה בחשבון לפני שקונים

3333

משתמש פעיל
איפה ממליצים לקנות תבניות עם תמיכה של RTL?

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
יש שכותבים את זה במפורש כחלק מהיתרונות של התבנית ויש אפשרות לחפש בלשונית של תגובות comments מחפשים rtl ואז רואים לפי התשובות אם יש תמיכה או לא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה