כללי מבצע מיוחד לחברי פרוג בלבד

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

galedri

משתמש פעיל
לאחר תקופה ארוכה של יצירה, ניסוי ותעייה, ספר הילדים הראשון שלי ראה אור.
לאור תגובותיכם הנלהבות והחמות, ובעקבות בקשתכם -
הבטחנו לכם שבקרוב יהיה מבצע מיוחד לחברי פרוג על הספר.

אז הנה, סוף כל סוף זה קורה.

הרשמה בקישור המצורף

מי שזה חסום לו יכול לשלוח מייל לכתובת <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, לציין שם מלא, מספר טלפון וכינוי בפרוג, וייצרו איתו קשר בהקדם.

תודה רבה לכל המפרגנים!

קבצים מצורפים

• מבצע -פרוג.png
    KB 251 · צפיות: 18

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ספר מקסים וברמה גבוהה מאוד שעומדת בסטנדרטים שלא נראים הרבה במחוזותינו - הן בכתיבה, בחריזה, בעריכה הלשונית, בטיפוגרפיה המושקעת (שעליה אמון אברהם רחמים ידידנו) וכמובן גולת הכותרת - האיורים המרשימים.

בן ה-4.5 שלי נהנה מאוד ומחכה לספר הבא בסדרה.
הרבה הצלחה במכירות!

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לאיזה גילאים הספר מיועד?

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
חיכינו לו!

הוא כבר משווק בחנויות?
בעיני,רב המכר הבא----

chanichen

משתמש רשום
עושה רושם מקסים! יתכן שהבן שלי יזכה בו למתנה! (אני צריכה לחשוב על מה מגיע לו כזו מתנה מדהימה...)

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י אך;889099:
לאיזה גילאים הספר מיועד?

בתי בת ה-3 מאוד נהנית ממנו, וגם בני בן ה-7 מחכה בקוצר רוח לספר הבא בסידרה...
נראה לי שזה טווח הגילאים הממוצע, למרות שאחת ממבקרות הספרים סיפרה שבתה בת ה-2 ממש אוהבת להסתכל באיורים של הספר, וגם קיבלנו תגובות חמות מהורים שנהנים בעצמם למרות שהם כבר עברו את גיל 7...

תמר111

משתמש רשום
ממליצה בחום על הספר. יש לנו אותו והילדים שלי נהנים ממנו כל פעם מחדש כאילו שאני קוראת להם אותו בפעם הראשונה!! ספר נפלא, מאויר ומעוצב היטב! ברמה כזו שגם אני נהנית להתבונן בו פעם אחר פעם. בהחלט מצטרפת להמלצות של כל אלו שמעליי.

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
העמוד שבו כתוב מתוכן הספר לא נפתח לי- כלומר הקישורים שם לא נפתחים
איך אני עושה כדי לראות קצת מהתוכן לפני שאני רוכשת?

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י רותי12;889503:
העמוד שבו כתוב מתוכן הספר לא נפתח לי- כלומר הקישורים שם לא נפתחים
איך אני עושה כדי לראות קצת מהתוכן לפני שאני רוכשת?
גם לי בהתחלה זה לא נפתח ואז שמתי לב שכשהוא פותח את החלונות החדשים הוא לא מכיר אותך כמשתמשת ואת צריכה להכניס שוב את שם המשתמש וסיסמא, אצלי זה פתר את הבעיה.

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
האם כדאי לרכוש את הספר לילדים בני 7-8 או שזה מיועד לקטנים יותר ?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
חשוב לציין שהסיפור כפי שמופיע בקישור הראשון, הוא סקיצה ראשונית מאד ושונה בתכלית מהתוצאה הסופית - עליה אחראית דנה שוורצמן ששכתבה את הסיפור בחרוזים מתוקים.

כמו כן בקישור השני בו מופיעים איורים עם הטקסט של הסיפור - התוצאה הסופית שונה בתכלית מבחינת העיצוב, הפונטים והטיפוגרפיה

galedri

משתמש פעיל
שלום וברכה ותודה לכולם. קצת על הספר:

השתדלתי לכתוב ספר שהמסר והציורים יהוו משיכה לכל הגילאים.
הציורים מתאימים ודאי לילדים בגילאים 7-8 אני חושב שהספר מתאים מגיל 2.5-8
יש בספר מסרים שמתאימים לגילאים קטנים כמו אכילת פירות ואיסור גזל.
ומסרים עמוקים יותר כמו תשובה, תשובת המישקל, השבת אבידה, התגברות על בושה לצורך מצוה, מלחמה עם תאווה. ולראות שהכל לטובה.
תהנו.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י תמר;889242:
חיכינו לו!

הוא כבר משווק בחנויות?
בעיני,רב המכר הבא----

לעת עתה הספר עדיין כמעט ולא משווק בחנויות

עיקר ההפצה כרגע היא מדלת לדלת בריכוזים דתיים וחרדיים, ובאמצעות אתר האינטרנט www.sefat-hanachal.co.il, והתגובות ב"ה חיוביות ומשבחות!

(יש פה ושם חנויות שכבר מחזיקות את הספר, וכן חנויות ספרים שונות באינטרנט, אך כאמור - בינתיים זה לא הקו העיקרי)

pessi&chani

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אברהם;891210:
לעת עתה הספר עדיין כמעט ולא משווק בחנויות

עיקר ההפצה כרגע היא מדלת לדלת בריכוזים דתיים וחרדיים, ובאמצעות אתר האינטרנט www.sefat-hanachal.co.il, והתגובות ב"ה חיוביות ומשבחות!

(יש פה ושם חנויות שכבר מחזיקות את הספר, וכן חנויות ספרים שונות באינטרנט, אך כאמור - בינתיים זה לא הקו העיקרי)

אם יבואו אלי בדלת ,כמה אני אצטרך לשלם?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י pessi&chani;891218:
אם יבואו אלי בדלת ,כמה אני אצטרך לשלם?

תלוי במפיץ, אבל בכל מקרה יותר מאשר במבצע לחברי פרוג, בצורה משמעותית.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י מתנאל;892042:
זה קשור לברסלב?

לא מדובר שם על רבי נחמן או על אומן, אבל מדובר שם על חרטה, חזרה בתשובה, תפילה אישית ועוד כל מיני דברים כאלה

galedri

משתמש פעיל
תודה רבה לכל מי שכבר רכש

המבצע בתוקף עד יום חמישי הבא (ד' כסליו)

מי שכבר נרשם ועוד לא התקשרו אליו, אל דאגה - כל דוא"ל שיגיע לפני התאריך הנ"ל - בפנים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה