מבצע מטרנה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

דינה די

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ב"קטיפה" האחרון היתה איזה ידיעה פיצית על המשפחה שזכתה... אולי אם יש לך אגרון (בטח שלא...) אפשר להתקשר איתם...

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר לסרוק לי את הידיעה הפיצית הזו, בבקשה ולהעלות לי את זה?
תודה!

ויזואלית

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לפעמים הם כותבים בתקנון המבצע שרק אם ישתתפו מספר לא הגיוני במציאות ההגרלה תיערך וכך הם פטורים מהגרלות , למרות שאני מאמינה שחברה שמכבדת את עצמה כן תעשה איזשהוא הגרלה

חיה.

משתמש מקצוען
זה אכן בקטיפה. אסרוק לך אולי מחר.
הזוכה משפחת אמויאל ממבשרת ציון.

אסנת לוי

משתמש צעיר
השבוע בקול חי בעניין משפחתי ראיינו את הזוכה בסכום של הכסף..הוא אמר שהוא יעזור לאחים שלו יש לו איזה 12 אחים עם ילדים והוא יתמוך בהם,ואותו אחד לפני 10 שנים בערך גם זכה בהגרלה שהייתה..תעשו חיפוש בארכיון התוכניות שלהם של השבוע.אני חושבת ביום ראשון ותשמעו..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה