מבין במיקסרים? אשמח לשמוע מה יש לך לומר...

קלידן שכזה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אהלן חבר'ה. אני מחפש מיקסר בסביבות 2300 ש"ח, וראיתי אחד בשם Phonic Celeus 600, עם 8 ערוצים וכל מיני אפשרויות מתקדמות - כמו הקלטה לדיסק און קי, שימוש ככרטיס קול למחשב, קומפרסור, בלוטוס ועוד.
מישהו מכיר את החברה הזאת?
האם שווה לקנות מיקסר שהוא גם כרטיס קול?
אני לא מבין בתחום... תודה!

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אהלן חבר'ה. אני מחפש מיקסר בסביבות 2300 ש"ח, וראיתי אחד בשם Phonic Celeus 600, עם 8 ערוצים וכל מיני אפשרויות מתקדמות - כמו הקלטה לדיסק און קי, שימוש ככרטיס קול למחשב, קומפרסור, בלוטוס ועוד.
מישהו מכיר את החברה הזאת?
האם שווה לקנות מיקסר שהוא גם כרטיס קול?
אני לא מבין בתחום... תודה!
אני רגיל למיקסרים של ברינגר, איכותיים וקלים לתפעול.

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לא ניסיתי אותו, בכללי אומרים שהמקיסרים של allen and health יש להם סאונד ממש פצצה, ככה שמעתי מסאונדמנים חשובים
יצא לי לאחרונה לפגוש את המיקסרים החדשים של ברינגר (האנלוגיים) קניתי אחד אנלוגי והוא מאוד נוח לשימוש
יש להם אפקטים של klark teknik ועוד שיפורים חדשים (קומפרסור על כל ערוץ, כיוון תדרי מיד לפי פרמטרים וכו')

בפועל אם אתה רוצה ליגה ולא אכפת לך קצת לעבוד קשה בהתחלה, המיקסרים הדיגיטליים של ברינגר, הגירסאות של רק טאבלט, המחיר שלהם לא רחוק מידי ממה שכתבת, התמורה ענקית..

(תחשוב על זה שבבר מצווה אתה יכול להמשיך לאכול ותוך כדי להגביה את המיקרופון של החתן בר מצווה בדרשה.. ;) )

לגבי כרטיס קול נראה לי בהרבה מיקסרים יש חיבור usb מרובע, נראה לי יכולים לשמש גם ככרטיס קול
בפועל נלענ"ד שבתור שימוש אולפני שווה להשקיע בכרטיס קול רגיל שמיועד לזה, בהפקות של הקלטות גדולות זה טוב שיש מיקסר עם הרבה ערוצים

(לא בדקתי באנלוגי אם זה מקליט כל ערוץ בנפרד, בדיגיטלי זה ודאי אפשרי)

בכל מקרה באנלוגי נראה שחשוב לבדוק שאתה אוהב את האפקטים כי זה בסוף חלק בלתי נפרד מהצבע שאתה מחפש לתת לסאונד, יכול להיות שגם בגלל זה אוהבים את ה Allen and health

קלידן שכזה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בפועל אם אתה רוצה ליגה ולא אכפת לך קצת לעבוד קשה בהתחלה, המיקסרים הדיגיטליים של ברינגר, הגירסאות של רק טאבלט, המחיר שלהם לא רחוק מידי ממה שכתבת, התמורה ענקית..

(תחשוב על זה שבבר מצווה אתה יכול להמשיך לאכול ותוך כדי להגביה את המיקרופון של החתן בר מצווה בדרשה.. ;) )
לעבוד קשה מבחינת כסף? אנחנו עוד רווקים, יש כסף...

אבל בדיגיטליים צריך לקנות טאבלט בנפרד, נכון? ובכלל, זה נוח כשאתה לא מרגיש ביד את הפיידרים?

אולפני sound plus

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
המשתמש נחסם
לעבוד קשה מבחינת כסף? אנחנו עוד רווקים, יש כסף...

אבל בדיגיטליים צריך לקנות טאבלט בנפרד, נכון? ובכלל, זה נוח כשאתה לא מרגיש ביד את הפיידרים
לי יש אחד מהדגמים בשם xr 12 אני מאוד מרוצה הבעיה שהם קטנים זה רק 4 xlr ואם אתה רוצה את הגדולים ה18 למשל זה איזה 4000 ש''ח

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
דיברתי עכשיו עם אחד המומחים הגדולים בארץ בהגבברה,הוא אמר לי שלא ללכת בחיים על מיקסר מחברה כמו phonic רק ברינגר או מקי והכי מומלץ זה allen and health
ברינגר??? יש להם שם לא טוב...

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יש דגמים חדשים לברינגר..

בדיגיטלי זה קצת קשה שאין לך פיידרים, עדיין לא התרגלתי לגמרי.. תמיד זה נוח שיש לך מה להזיז עם היד..
אגב בכללי השאיפה היא שהפיידרים נמצאים על מצב 0 (בשלושת רבעי) ומשם שהגיין יהיה מכוון טוב וזהו..

לעבוד קשה הכוונה שזה התעסקות אחרת לגמרי
בשביל קומפרסור יש לך הרבה פרמטרים, וכן איקיו, וכן אפקטים, דברים שצריך ללמוד להתעסק ולכוון אותם
כמו באולפן שאתה מתעסק בקיובייס עם כל מיני מכשירים, זה מאוד דומה
אחרי שאתה לומד את זה זה סאונד פצצה לגמרי

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
איך שזה היה נשמע, לכאורה יכול להיות שעדיף לך להתנסות על ה Allen and health ואם אתה מבסוט על התוצאה בהגברה אז זה ראש שקט לגמרי..
אפקטים טובים, איקיו טוב זהו..

dLive

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מניסיון שלי הפוניק (לא הדגם שלך, אלא על זה: https://www.next-pro.co.il/product/קונסולה-דיגיטלית-פוניק-phonic-summit ) היה מרגש בהתחלה, אהבתי את הסאונד שהוא נתן, אבל ככל שעבר הזמן התחלתי לאכול קש. מבאגים שגורמים לפיידרים הממונעים לקפוץ כל הזמן או להיתקע, ועד העובדה שרעש של הזזת הפיידר נשמע בהקלטה של הערוץ...
הייתי צריך התרשמות ממש טובה בשביל לחזור להשתמש במוצר שלהם.

הסדרה הדיגיטלית של ברינגר (X32, XAir), היא תוצר של שיתוף פעולה שלהם עם חברת Midas, ולמרות שאין כמו לעבוד עם הדבר האמיתי, ה-X הוא תוצר לא רע בכלל (Klark teknik משתתפת בייצור הזה גם).
להמליץ לעבוד על allen & heath (שאני מעריץ מושבע שלהם ושל הצורה, ויעיד עלי שמי) או אפילו עם ברינגר, כשיש לך תקציב של 2000-3000 ש"ח זה לעג לרש.
אם X32 בגרסה הקטנה או Mackie DL1608 (או אפילו DL32 שמאפשר הקלטת ערוצים ישירות לדיסק קשיח) הם בהישג יד, בהצלחה. תקפוץ לרמה הבאה.
אם לא, הצעצועים שהמיקסר הזה מספק (השמעה/הקלטה מ-USB) לא שווים את המחיר. שימוש במיקסר ככרטיס קול ל-2 ערוצים I/O זה דבר שנפוץ בהרבה מיקסרים אנלוגיים. כנ"ל לגבי קומפרסור. לא מייחד דווקא את זה.
למרות שלא ניסיתי את המוצר, אלא אח זקן שלו, אני לא הייתי מנסה את הפוניק הזה כ"כ מהר.

נערך לאחרונה ב:

קלידן שכזה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
איזה אלופים אתם. הרבה חומר למחשבה...

שאלה כללית, במיקסר דיגיטלי יש צורך בספק אינטרנט חיצוני או שהמיקסר מביא אינטרנט בעצמו?

אולפני sound plus

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
המשתמש נחסם

קלידן שכזה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הדברים האלה מטורפים...
השאלה כמה שווה להשקיע אם בסופו של דבר לרוב אני לא מנגן עם עוד הרבה כלים - אני קלידן. יש באמת הבדל משמעותי?

dLive

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שאלה כללית, במיקסר דיגיטלי יש צורך בספק אינטרנט חיצוני או שהמיקסר מביא אינטרנט בעצמו?

המיקסר לא מביא אינטרנט כלל.
בשביל להתחבר אליו בצורה אלחוטית צריך לחבר אותו לראוטר, ולהתחבר לוויפי של אותו ראוטר.
כל התקשורת היא ברשת פנימית ללא אינטרנט.
כנראה יש גם אפשרויות התחברות דרך האינטרנט, אבל לא פגשתי כמעט מישהו שמשתמש בזה.

קלידן שכזה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המיקסר לא מביא אינטרנט כלל.
בשביל להתחבר אליו בצורה אלחוטית צריך לחבר אותו לראוטר, ולהתחבר לוויפי של אותו ראוטר.
כל התקשורת היא ברשת פנימית ללא אינטרנט.
כנראה יש גם אפשרויות התחברות דרך האינטרנט, אבל לא פגשתי כמעט מישהו שמשתמש בזה.
זה סיפור... מה אתה עושה אם האירוע בחוץ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה