שיתוף - לביקורת מבוקשת בשוק!!

חני כהן :)

משתמש מקצוען
תמיד הבטתי בעצמי במראה, מתוסכלת. מי ירצה אותי בכלל?

היום נוכחתי לדעת שאפילו שאני שמנה ונמוכה יש לי ביקוש בשוק.

דווקא השכן שלי רזה, גבוה ומרשים ואיש לא מביט בו.

רוצים הוכחה?

הנה, רק היום בא לכאן אברך עם ששת זאטוטיו. כולם הקיפו אותי בהערצה. "אני רוצה את זה", הצביע עלי הגדול שבחבורה.
"מספיק כבר עם המתוק הזה", פסק האבא. "שימילה מה לדעתך להתחיל לאכול ירקות?", הוא החווה בידו לעבר עמדת המלפפונים הסמוכה.

"איכסס", הילד הביט במלפפון הרזה והחטוב בבוז. "סופגנייה זה הכי טעים".
ראיתי את קליפתו של המלפפון מתכווצת מעלבון. אני תפחתי מנחת. כן, כן, אני שמנה, נמוכה, לעיתים אף מעוכה, ובכל זאת מבוקשת בשוק.

יודעים למה? בגלל הפנימיות שלי. ביננו, מי לא אוהב ריבה?

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
ביננו, מי לא אוהב ריבה?
אני דווקא מעדיפה שוקולד :p

בכל אופן, אחרי שהסופגנייה הנחשקת תינשא (על כפיים) - היא תוכל לחבוש מגדל של מטפחות בדמות כל הקצפות והשוקולדים שנועצים בתוכה ;)

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אהבתי מאוד! לסופגניה אכן יש פנימיות כובשת. :p

הלוואי שהיינו מסתכלים כך גם על אנשים... הסתכלו סביב, תראו כמה אנשים 'שמנים ונמוכים' (הכוונה כמובן למגרעות חיצוניות, וחלילה לא למובן הפשטני של המילים), ובאמת הם כאלה ריבה!!!

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
בלי לזלזל כמובן ב'מלפפונים' מושלמים כאלה, שגם הם מתוקים ומרעננים כמו שרק מלפפונים יכולים להיות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה