אסטרטגיה מאמר קטן שכתבתי... וגם בקשת עזרה.

חמצוץ

משתמש סופר מקצוען
היי ידידי לפורום.
כתבתי בימים האחרונים פוסט בנושא אסטרטגיה שיווקית, האמת שחשבתי שמתאים לו יותר הסיווג פרסום וקופירייטינג, אבל הוא פורסם בסיווג של טור דעה. נו שוין שיהיה.

אז דבר ראשון- אשמח מאד עם כל אחד ואחד שיהיה שותף בשמחתי וכו' וכו' ויעבור לקישור הזה:
וכמובן - יגיב, יבקר, ויעודד.

דבר שני, או "בית" בטון דרמטי:eek:, מכיון שהיום הסתיים המבצע טוטאלית, איך אני משיג ברשת מודעות של הקמפיין המדובר?

קופי 100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
בהצלחה רבה. הניתוח מעניין בהחלט ומאיר נקודות ראויות לדיון.

בנוגע לעריכה הייתי מצפה להצגה של הנושא תחילה כדיון שמציע את הנושא ושאלות בסגנון. האם כך נכון ליצור מיזוג? האם הקמפיין יעיל ומה האסטרטגיה העומדת מאחורי כל המהלך?
ואז להמשיך בניתוח האישי שלך.
ושוב. שאפו על האומץ, על התוכן המעניין ועל הביצוע הנהדר.

חמצוץ

משתמש סופר מקצוען
בהצלחה רבה. הניתוח מעניין בהחלט ומאיר נקודות ראויות לדיון.

בנוגע לעריכה הייתי מצפה להצגה של הנושא תחילה כדיון שמציע את הנושא ושאלות בסגנון. האם כך נכון ליצור מיזוג? האם הקמפיין יעיל ומה האסטרטגיה העומדת מאחורי כל המהלך?
ואז להמשיך בניתוח האישי שלך.
ושוב. שאפו על האומץ, על התוכן המעניין ועל הביצוע הנהדר.
ממש תודה.

אשמח מאד להבין יותר לעומק את הביקורת.

מה המבנה הנכון לדעתך.

קופי 100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
ממש תודה.

אשמח מאד להבין יותר לעומק את הביקורת.

מה המבנה הנכון לדעתך.
לא למהר להציע את התזה שלך אלא להקדים בהצגת הנושא והשאלות העולות. כלומר, להעניק יותר תחושה "אובייקטיבית" של דיון בגישה אסטרטגית ופחות תחושה של ביקורת קמפיין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  40  פעמים

לוח מודעות

למעלה