כללי מאילוס' לקורל

יוססיי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מישהו יכול להדריך איך סוגרים תמונה מאילוס' לקורל.

(הבעיה שם שאפילו PNG הוא שומר כפיקסלי)

אני מתכוויין גם בגלל איך אני שומר תמונה שתהיה ראויה לשאר התוכנות אך לא תמונת פיקסלים.

בתודה מראש

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
לסגור קובץ באילוסטייטר כדי שתוכל לפתוח את זה בקורל, שומרים אותו כקובץ Eps.
תמונה לא ווקטורית, לא משנה באיזה סיומת תשמור אותו, הוא תמיד יישאר בנוי מפיקסלים.
אפשר להפוך תמונה, לווקטורי, גם באילוסטרייטר (בחל מגירסה 13?), ע"י Object/Live Tace,
וגם בקורל (החל מגירסה 12?) ע"י Corel Power Trace.

יוססיי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לונתנו10
התכוונתי שתמונה וקטורית כשאני שומר ומייצא מאילוס' הוא שומר כפיקסלית.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
כי יש מעבר צבע/MESH.
על הראשון אתה יכול להתגבר, ועל השני לא.

יוססיי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
גם בEPS לא עוזר.
אנסח בצורה קצת חדשה
איך אני יכול ליצא מאילוס' לתמונה (לא קורל וכו', PNG רגיל) באופן שיישאר וקטורי?

דרך אגב, לא הבנתי אותך, ונתנו, בהודעה 2

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
תעלה את הקובץ.
אשמח להסביר לך :)

שלדג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
פשוט למדיי-

נכתב ע"י יוססיי;208699:
איך אני יכול ליצא מאילוס' לתמונה (לא קורל וכו', PNG רגיל) באופן שיישאר וקטורי?

לפי מיטב ידיעתי, PNG הוא לא פורמט וקטורי, ולכן לא יעבור כוקטורי.
והנה נפתרה הבעיה :)

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
נכון.
אבל היות והבנתי שיוסיי לא כ"כ מבין את זה.
אמרתי לעצמי, שיעלה את הקובץ, ונשלח לו קובץ קורל. וזהו.

ולעצם העניין.
אם שמרת כEPS, וזה כתמונה בקורל, כנראה שזה אובייקט עם מעבר צבע, או אובייקט עם מילוי Mesh.
ועם מעצבר צבע אפשר להסתדר ולהעביר נכון בקורל (כווקטורי), אבל הMesh, עוד לא מצאתי דרך להעביר אותו נכון בקורל.

יוססיי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
דחוף - מאילוס' לקורל

פרסמתי כבר שאלתי פעם ת'שאלה,
אמרו לי לשמור בEPS, אך יש לי קורל תשע שממש לא מקבל כזה קובץ. וגם 12שיש לי (אני לא משתמש בו כ"כ) מעוות לי ת'צבעים.
ניסיתי דרך פוטושופ אך הקובץ לא וקטורי.
ניסיתי PDF והצבעים.......:(
יש למישהו הצעת עזרה???"

פוררררררררים שמח

---------

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
הצבעים אולי נראים שונים על המסך, כי הפרופיל הצבע בתוכנות שונה כנראה.

אם אתה מוחק את המעברי צבע (משנה אתם לצבע בודד) וגם את הMESH אם יש, תוכל לפתוח גם קובץ AI

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
ויתזא, שותף לפשע?
עוד יגידו שזה קשור ל10000
:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה