עזרה מאיזה אתר אני יכול להוריד קליפ MP3 בנטפרי

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

יהודי נוסף

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
יש שם הוראות, כמובן במקום MP4 לבחור MP3

מחנה ישראל

משתמש פעיל
D I G I T A L
יש שם הוראות, כמובן במקום MP4 לבחור MP3
אפשר גם להוריד סרטון בMP3

בית נאמן

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
מאיזה אתר אני יכול להוריד קליפ MP3 בנטפרי
אתה מחפש קליפ מסוים ?
או באופן כללי אתרים שניתן להוריד מהם קליפים סרטונים ועוד

פופל

משתמש צעיר
עריכה תורנית
אם אני רוצה להוריד קליפ מאתר שהוא לא יוטיוב, ואני רוצה להוריד אותו בMP3, איך עושים את זה בנטפרי?

יהודי נוסף

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אם אני רוצה להוריד קליפ מאתר שהוא לא יוטיוב, ואני רוצה להוריד אותו בMP3, איך עושים את זה בנטפרי?
איזה אתר בדיוק? את הוידאו לרוב אפשר להוריד מכל אתר שהוא, אבל ישר כקובץ MP3 לא נראה לי שיש כזה דבר.
אבל לא הבנתי מה הבעיה בדיוק להמיר את זה ל- MP3 לאחר ההורדה, זה לוקח דקה שתיים, לא יותר...
בעצם אם מדובר בקובץ גדול אז אכן עדיף להוריד ישר נשמע, אבל לא נראה לי שיש דרך לעשות את זה, בטח אם זה לא יוטיוב.

יהודי נוסף

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מישהו מצא איך מורידים בנטפרי mp3?
מוטיב זה קל, או דרך התוכנה הזאת
או דרך האתר הזה

After Effects

משתמש רשום
סליחה..
לא להוריד להמיר
להוריד אני כן מצליחה אבל שמגיעים להמרה התוכנה לא נותנת
וגם להוריד התוכנה הזו נותנת רק מיוטיוב

פופל

משתמש צעיר
עריכה תורנית
בעצם אם מדובר בקובץ גדול אז אכן עדיף להוריד ישר נשמע, אבל לא נראה לי שיש דרך לעשות את זה, בטח אם זה לא יוטיוב.
זה מה שהתכוונתי, אני מחפש אתר שאפשר להמיר בו על ידי כתובת אינטרנט, או אפילו תוכנה שיכולה להוריד קבצי וידאו בכל פורמט.

ששון בן שמחה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
תוכנה שמורידה כל קובץ וידאו או שמע מכל אתר!

internetdownloadmanager.com/

נסיון ל30 יום ואח"כ ניתן לקנות ב90 ש"ח לכל החיים. שווה כל שקל!

פופל

משתמש צעיר
עריכה תורנית
תוכנה שמורידה כל קובץ וידאו או שמע מכל אתר!
היא מורידה וידאו, אבל לא מאפשרת להוציא רק את האודיו.
מי שרוצה להוריד הרצאה ארוכה ולא רוצה לצפות בה אלא רק לשמוע אותה, מוריד סתם קובץ גדול שהוא לא צריך.
מעניין לדעת אם יש תוכנה או אתר שמאפשר להוריד רק את השמע.

ששון בן שמחה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
היא מורידה וידאו, אבל לא מאפשרת להוציא רק את האודיו.
מי שרוצה להוריד הרצאה ארוכה ולא רוצה לצפות בה אלא רק לשמוע אותה, מוריד סתם קובץ גדול שהוא לא צריך.
מעניין לדעת אם יש תוכנה או אתר שמאפשר להוריד רק את השמע.
אתה יכול להוריד באיכות 144PP והשמע מצויין, זה קטן כמעט כמו MP3. אם רוצים להוריד MP3 מיוטיוב, האתר של נטפרי דווקא עובד טוב עם זה. שלא כמו וידאו, בזה הוא לא עושה בעיות (לפחות לא נתקלתי עד עכשיו)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה