מאחורי קלעי המיתוג

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בשורה טובה: להיצע העברי הדל בתחום הפרסום והשיווק נוסף לאחרונה ספר חדש - 'אני המותג' מאת העיתונאי שוקי שטאובר.

מצורפים תוכן העניינים והמבוא, אחד הפרקים בספר, וכתבה על הספר.

תהנו.

קבצים מצורפים

• 182mkorrishon.pdf
    KB 125.2 · צפיות: 13
  • 183bituachyashirall.pdf
    KB 107.8 · צפיות: 13
  • 1751_12.pdf
    KB 116.7 · צפיות: 13
ק

קופירייט

אורח
הפרינט הכי קרייאטיבי בעולם לא היה מצליח לשכנע אותי לעבור לביטוח ישיר כמו הפרק הזה.
זה אומר משהו לגבי הפרסום הסמוי הטמון בספר זה?
...

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י קופירייט;536107:
הפרינט הכי קרייאטיבי בעולם לא היה מצליח לשכנע אותי לעבור לביטוח ישיר כמו הפרק הזה.
זה אומר משהו לגבי הפרסום הסמוי הטמון בספר זה?
...

חשבת שהחברות היו משתפות פעולה בלי פרסום סמוי?
בשיטת הwin-win שני הצדדים מרוויחים: הסופר מרוויח ספר מעניין שמוכר הרבה עותקים, והחברה מרוויחה פרסום סמוי באיצטלה מקצועית.

ככה זה בתחום הזה, במיוחד כשהסופר הוא עיתונאי, וד"ל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה