דרוש מידע מאוכזבי רובוט יש כאן?

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אז רכשתי שיואמי הדגם הכי עדכני s50 max.
אחרי שימוש של חודשיים + אני מאוכזבת.
הוא טמבל, מסתובב שוב ושוב סביב עצמו, חוזר שוב ושוב מתחת לספה בסלון הנקי, במקום להכנס כבר למטבח המלולכלך.
והשאיבה שלו? ממש מאכזבת, לא בשביל זה קניתי רובוט. הוא יכול לפספס פה ושם, ופירורים דביקים שיורדים עם מטאטא הוא לא מצליח.
חשבתי שהוא יודע להשאיר רצפה פיקס, לנשק את הרצפה!
לפעמים מרוב תסכול אני תופסת את המטאטא ומעבירה טאטוא וזהו.

אולי משהו אצלי דפוק?
אולי אני לא יודעת להשתמש בו?
או שאולי להחזיר לחנות, משהו בו דפוק?
או שאולי... היו לי ציפיות מידי גבוהות?

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הS50 לא חוזר סביב עצמו למעט רגלי כסאות אולי או משהו כזה נשמע יותר כמו תקלה אולי תקלת תוכנה יכול להות שעדכון גירסא יםתור את זה
לא לוקח אחריות כהרגלי

פיק-ניק

משתמש פעיל
בררתי בעבר אצל נציג מכירות שאמר לי, שאת רוב התועלת מהרובוט ניתן להפיק רק באמצעות האפליקציה.

sss8584

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הוא טמבל, מסתובב שוב ושוב סביב עצמו, חוזר שוב ושוב מתחת לספה בסלון הנקי, במקום להכנס כבר למטבח המלולכלך.
והשאיבה שלו? ממש מאכזבת, לא בשביל זה קניתי רובוט. הוא יכול לפספס פה ושם, ופירורים דביקים שיורדים עם מטאטא הוא לא מצליח.

אולי משהו אצלי דפוק?
לפי דעתי זה לא תקין. יש לי את הs50 (בלי המקס. אולי לכן) כבר כמעט שנה ואני מרוצה עד הגג. (מה שכן אני דואגת לתחזוקה שלו כמו שצריך מבחינת ניקו, סמרטוטים וכו') אולי ביום הראשון הוא טיפה הסתובב סביב עצמו, כנרא בשביל להכיר את הבית או משהו, הייתי ממליצה לך לחזור לאיפה שקנית כי זה ממש לא אמור להיות ככה. אה וגם לי אין אפליקציה וגם לגיסתי שקניתי בהמלצתה הנהלבת אין

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
לפי דעתי זה לא תקין. יש לי את הs50 (בלי המקס. אולי לכן) כבר כמעט שנה ואני מרוצה עד הגג. (מה שכן אני דואגת לתחזוקה שלו כמו שצריך מבחינת ניקו, סמרטוטים וכו') אולי ביום הראשון הוא טיפה הסתובב סביב עצמו, כנרא בשביל להכיר את הבית או משהו, הייתי ממליצה לך לחזור לאיפה שקנית כי זה ממש לא אמור להיות ככה. אה וגם לי אין אפליקציה וגם לגיסתי שקניתי בהמלצתה הנהלבת אין
תודה. מה זה אומר דואגת לתחזוקה שלו?
סמרטוטים הוא חייב עם הוא לא מנקה? כי הורדתי אותו. מעצבן אותי שהסמרטוט מתלכלכך.
ולא ראיתי מה עוד יש שם לנקות, למעט להוציא קצת שיער ומה שנכנס למברשת.
אולי זה הדבר?

לילי 1

משתמש מקצוען
תודה. מה זה אומר דואגת לתחזוקה שלו?
סמרטוטים הוא חייב עם הוא לא מנקה? כי הורדתי אותו. מעצבן אותי שהסמרטוט מתלכלכך.
ולא ראיתי מה עוד יש שם לנקות, למעט להוציא קצת שיער ומה שנכנס למברשת.
אולי זה הדבר?
לא נראה שקראת את ההוראות.
אני צודקת?
יש לי כבר שנה וחצי ואני מרוצה מאוד.
משתמשת באפליקציה.

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
קיבלתי אותו בלי הוראות שימוש בעברית, זו האמת.
מצאתי באינטרנט הוראות שימוש ל-S50 לא המקס, ויש בו כפתורים קצת שונים.

נערך לאחרונה ב:

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לי יש s6
מרוצה מאד
מאד תלוי מה הצפיות
יש 3 עוצמות של שאיבה, דרך האפליקציה ניתן לשנות את העוצמה, הוא שואב הכלללל (לא להאמין כמה שהבית נקי ועדיין יוצא אבק) לכלוך שדבוק לריצפה הוא לא יכול לשאוב, אין לו את הכח לשפשף,
סמרטוט אכן יכול להתלכלך ואז הוא מלכלך את הבית, שאני משתמשת בשטיפה אני שוטפת את הסמרטוט אחרי כל חדר.

בימי שישי שאני רוצה לעבור על הבית אחרי שטיפה של חמישי, זה פשוט חלום, הוא עובד על בסיס של בית נקי ופשוט מבריק אותו!!

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
תודה
איזו אפליקציה?
הגיע לי כל כך חסר, בלי הוראות שימוש בלי שום מידע.
וניסיתי להעלות אפליקציה של MI HOME. עד היום לא עלה לי עוד

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מקווה שזה בסדר לתפוס טרמפ על האשכול.
מה המחירים שלו?
והאם יש המלצות אחרות על משהו ספציפי?

פרידא

משתמש מקצוען

אולי משהו אצלי דפוק?
אם אין לך אפליקציה אז יכול להיות שהוא פשוט מכוון על שאיבה בעוצמה החלשה ביותר.
בקשר לזה שהוא חוזר על עצמו- את צריכה ללחוץ על שני לחצנים לבנים שנמצאים מתחת למכסה בו זמנית ולתת לו לסרוק את הבית. וכך כל פעם הוא יודע איפה היה וחוזר לבד למטען.

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אכן זו האפליקציה
הדגם המומלץ היום הוא s6 ויש חדש יותר s6 max שיש בו מיכל מים גדול יותר, חיישנים שמזהים עצמים, וכן מצלמה שניתן לראות באפליקציה את הבית עצמו במה הוא נתקע וכו'.

אנחנו קנינו בנקודות של הפליי קארד

0123

משתמש רשום
אפשר לשנות את עוצמת השאיבה לא דרך אפליקציה? אכ דרך איזו אפליקציה mi home או roborok?? תודה רבה

צפוני אבוד

משתמש מקצוען
יש לי כמה חודשים ואני מרוצה מאוד,
מה שהוא מסתובב סביב עצמו כמו שכבר כתבו זה בדר"כ בהתחלה עד שמזהה את המקום שלו, אם אתם מעבירים אותו ידנית ממקום למקום [למשל כשיש 2 קומות בבית או מכל סיבה אחרת], הוא לא מזהה איפה הוא נמצא ומתחיל ללמוד מחדש.

נערך לאחרונה ב:

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אפשר לשנות את עוצמת השאיבה לא דרך אפליקציה? אכ דרך איזו אפליקציה mi home או roborok?? תודה רבה
הוא אמור לעבוד עם שתי האפליקציות. הMI HOME תומך ביותר דגמים- בעיקר בישנים יותר. בROBOROCK לעומת זאת לכאורה ניתן להוסיף שפה עברית לקריינות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה