מאגר מילים ארמיות/ישיבתיות

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אני צריך מאגר של מילים ארמיות וישיבתיות.
למעשה ראיתי שהיתה בקשה כזו בדיוק לפני שנתיים מmichal123 לפני שנתיים, ומישהו מציין שם לתורת-אמת אבל אני לא מוצא את זה שם. תודה.

EC

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היה לעיתון משפחה נדמה לי (או בקהילה) מגזין בפסח בשם 'דא והא' עם לקסיקון עשיר של מילים ישיבתיות/חרדיות/חסידיות/ וכו' והסברן, אולי יהיה אפשר להעזר בזה.

mgrosss

משתמש צעיר
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
הכי זה זה להשתמש במילון של ע"צ מלמד ארמי עברי (בצבע כחול). לארמית של התלמוד הבבלי

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא הבנתי,
את רוצה שאני יעתיק לך את המילון ארמי/עברי?

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י רמה פלוס;1027324:
לא הבנתי,
את רוצה שאני יעתיק לך את המילון ארמי/עברי?
למה את המילון ? אפשר להעתיק את התלמוד בבלי :) זה עונה על דרישות הארמית והישבתית :):)

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
תודה לכל המגיבים.
א. זו לא שירי, זה בעלה.
ב. אני מנסה לעזור לחבר שקנה עט דיגיטלית שמזהה כתב יד, אבל כיון שהיא פותחה על ידי מי שאינם ----
היא לא מזהה מילים שנפוצות בכתיבת חידו"ת. ועל כן אני צריך קובץ שכתובות בו מילים כאלו, כדי להכניס לו למאגר של המילים שהתוכנה מזהה.

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י pr;1027541:
תודה לכל המגיבים.
א. זו לא שירי, זה בעלה.
ב. אני מנסה לעזור לחבר שקנה עט דיגיטלית שמזהה כתב יד, אבל כיון שהיא פותחה על ידי מי שאינם ----
היא לא מזהה מילים שנפוצות בכתיבת חידו"ת. ועל כן אני צריך קובץ שכתובות בו מילים כאלו, כדי להכניס לו למאגר של המילים שהתוכנה מזהה.

הפיתרון לזה לענ"ד הוא פשוט,
אם לדוגמא הוא כותב את החבורות שלו שם, שישקיע שעה שעתיים ואולי יותר [או פחות] ויעבור על הסיכומים שלו, ויכניס את המילים שמשמשות 'אותו' לפני הכתיבה, ואח"כ יוכל לכתוב במהירות..

הבאתי פיתרון זה [אפילו שהוא לכאורה פיתרון אנאלפאביטי], משום שאני לא חושב שמענינות 'אותו' המילים שה'ציבור' הרחב יתן אם אין 'לו' שימוש בהם, הוא צריך את האוצר מילים 'שלו'....
וזה ברור שלכל אחד אוצר מילים פרטי..

בהצלחה.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
ברשותי כמות ענקית של "חבורות" מגדול א' זצוק"ל, יש שם המון מילים 'ישיבתיות' - קרי, מילים מקובלות לרושמי חידו"ת. באם הדבר יועיל אשמח לשלוח, שלח לי כותבת מייל באישי.
בברכה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה