דרוש מידע מאגיס מסלולים,איך זה?

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מישהי קנתה את המשחק הזה?

לא מתפרק כל רגע?

אשמח לשמוע.

ובאותו ענין קניתי את המגמיש אך הילדים שלי לא ממש התלהבו...

שוקלטין

משתמש צעיר
משחק ממש חמוד ואטרקטיבי!!
המעלה שלו זה הכיף לבנות לבד את המסלול, כולל גשרים, עליות וירידות
והמכוניות שנוסעות עם אורות..
הייתי אומרת 2 חסרונות - 1. שבאמת המגנטים לא הכי חזקים ודי בנגיעה של התינוק כדי לפרק את המסלול.
2. גם בקופסא הגדולה אין מספיק חלקים כדי להרכיב למשל את הדוגמא המפוצצת שמצוירת עליה, ניתן לעשות מסלול יפה אך לא מידי מופרע.

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
משחק ממש חמוד ואטרקטיבי!!
המעלה שלו זה הכיף לבנות לבד את המסלול, כולל גשרים, עליות וירידות
והמכוניות שנוסעות עם אורות..
הייתי אומרת 2 חסרונות - 1. שבאמת המגנטים לא הכי חזקים ודי בנגיעה של התינוק כדי לפרק את המסלול.
2. גם בקופסא הגדולה אין מספיק חלקים כדי להרכיב למשל את הדוגמא המפוצצת שמצוירת עליה, ניתן לעשות מסלול יפה אך לא מידי מופרע.
כמה באמת מתוך מספר החלקים שכתוב הם חלקים מיוחדים?
ולא עוד כמה מרובעים וכו' שיש בכל אריזה פשוטה?

שוקלטין

משתמש צעיר
כמה באמת מתוך מספר החלקים שכתוב הם חלקים מיוחדים?
ולא עוד כמה מרובעים וכו' שיש בכל אריזה פשוטה?

אני לא ממש זוכרת במדויק.
אבל בערך עוד 6 חלקים לסיבוב ועוד 9 (בערך) של חלקים עבור הגשרים - מחברים לגשר מ-2 צדדיו ואז נוצרת עליה וירידה.

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
אני לא ממש זוכרת במדויק.
אבל בערך עוד 6 חלקים לסיבוב ועוד 9 (בערך) של חלקים עבור הגשרים - מחברים לגשר מ-2 צדדיו ואז נוצרת עליה וירידה.
לא הבנתי :-/

שוקלטין

משתמש צעיר
אלו חלקים של סיבוב: (6 בערך)
upload_2018-12-13_14-31-21.png

ואלו המגלשות עבור הגשרים: ( גם בערך 6)
upload_2018-12-13_14-31-56.png

יש כמובן גם גשרים, לא זוכרת כמות.
מקווה שהבנת...

• תודה
Reactions: srp

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
אלו חלקים של סיבוב: (6 בערך)
צפה בקובץ המצורף 416896
ואלו המגלשות עבור הגשרים: ( גם בערך 6)
צפה בקובץ המצורף 416897

יש כמובן גם גשרים, לא זוכרת כמות.
מקווה שהבנת...
ואין שם בכלל חלקים רגילים כמו שיש בכל חבילה פשוטה?
מענין אותי לדעת על מה אני משלמת, אם על 52 חלקים שמתכום רק 20 מיוחדים או משהו אחר

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תודה רבה על התשובות.
אני ראיתי בחבקוק בירושלים ב200 את האריזה הגדולה(82 חל') מישהי ראתה יותר זול??

רחלי- עיצוב פנים

דלת לחלום שלכם.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אנחנו שילמנו בבני ברק 300 על החבילה הגדולה וזה היה נקרא שם הנחה!!!

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכון. אני אז רציתי לארגן קבוצה ופניתי לחברת זיפאין והם נתנו לי מחיר 290. בסוף ראיתי את זה בסופר הום ב280 ואח"כ חבקוק פרסו ב200

dasi a

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
הקפצה.
אשמח לשמוע לאחר זמן, האם המשחק מעסיק ואכן שווה את המחיר.
(240 ש"ח ל88 חלקים של חברת פליימאגר)
והאם יש איפה למצוא בזול יותר.
תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה