בקשת תפילה לרפואת יוכבד בת דבורה אסתר- הבחורה שנדרסה במודיעין עילית, מצמרר...

צדיקה נסתרת

משתמש פעיל
בבקשה תפרסמו לכל מי שאתם יכולים כמה שיותר
כדי שיהיה ליוכבד בת דבורה אסתר רפואה שלמה במהרה
המצב שלה ממש קשה
תודה רבה רבה
הכנס במודיעין עילית
כנס מנחת שלמה מוצ''ש וירא העתק.jpg

נ.ס.

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
זה תמונה של הזירה מה שמצורף להודעת הכנס ? ??

מצוי

משתמש מקצוען
אני התחזקתי מהסיפור הזה
בהודיה לה' על החיים הטובים שיש לנו
על שגרת החיים
טוב יותר טוב פחות
אבל חיים! גוף בריא!
לשים על מה מתמרמרים
ממה עצובים ..
ולאסוף מצוות כל עוד אנחנו בכוחות .

נ.ס.

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
סליחה נכון זה התאונה של אבי בסר ז"ל
אוי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
עכשיו מבין למה זה הזכיר לי.......:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
אוי זה היה מחריד , הייתי שם קצת אחריי התאונה לא פשוט . הם דוהרים על הכביש בצורה לא נורמלית....

קץ לצרות - רק ישועות

משה שולמן

משתמש מקצוען
אוי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
עכשיו מבין למה זה הזכיר לי.......:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
אוי זה היה מחריד , הייתי שם קצת אחריי התאונה לא פשוט . הם דוהרים על הכביש בצורה לא נורמלית....

קץ לצרות - רק ישועות
דרך אגב חבר שלי לישיבה היה באוטובוס באותו רגע והוא הצער את הנהג כי רהאה אותו עולה על הילד ל"ע
ברוך השם הוא לא היה בין נפגעי החרדה והתשת מייד הזמין את צוותי ההצלה
ואני יום למחרת ישבתי לו על הבריד שהילך להגיש הדעות (חוץ מהעדות שמסר בתאונה) ולדבר עם החוקר

נ.ס.

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
והוא הלך ???
לצערינו הם לא מטופלים היטיב אין הרתעה בעיר הם דוהרים על הכבישים בצורה מטורפת וכך נראה [מהודעת האחות ]גם שהיה בסיפור עם התאונה האחרונה בעיר ה'''י

משה שולמן

משתמש מקצוען
והוא הלך ???
לצערינו הם לא מטופלים היטיב אין הרתעה בעיר הם דוהרים על הכבישים בצורה מטורפת וכך נראה [מהודעת האחות ]גם שהיה בסיפור עם התאונה האחרונה בעיר ה'''י
אני נתתי לו את החוקר שהיה על הקו בנייד שלי
ובסוף הוא גם הלך להעיד בבית המשפט

צדיקה נסתרת

משתמש פעיל
זה תמונה של הזירה מה שמצורף להודעת הכנס ? ??
זה התאונה לפני שלוש שנים בחפץ חיים פינת אבני נזר שהאוטובוס ממש דרס ילד והוא נפטר במקום ה"י
יש לי עוד תמונות משם שהשגתי אבל מהדריסה במסוף אין לי תמונות

נערך לאחרונה ב:

משה שולמן

משתמש מקצוען

צדיקה נסתרת

משתמש פעיל
סתם לידיעה כללית הנהג שדרס את יוכבד חזר לעבודה באוטובוס אחרי שלושה ימים
וכולם שם אמרו שזה היה בכוונה וחברת קווים מפחדת להראות את המצלמות מהאוטובוס
והכי מקומם שהנהג אחרי התאונה לא נתן לאנשים לרדת מהאוטובוס
רק אחרי שתי דקות שהוא חטף איומים שישברו את השמשות
ובגלל שלא פתח את הדלתות לא יכלו לטפל בפצועה (היה באוטובוס חובש הצלה)

פרק קכא:
א) שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: ב) עֶזְרִי מֵעִם ד' עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: ג) אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: ד) הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: ה) ד' שֹׁמְרֶךָ ד' צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: ו) יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: ז) ד' יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: ח) ד' יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה