קורונה לראשונה: קורונה ישראלית

מצב
הנושא נעול.

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אפשר פרטים

שמעתי שיש קורונה ריאות האם זה אמין?

אריאלל34

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מתוך כיכר השבת:
זן חדש של קורונה, המכיל 36 מוטציות, התגלה בסוף השבוע שעבר בבית החולים איכילוב בתל אביב. הנגיף התגלה ביום חמישי, אולם כבר בימים שלאחריו התגלו ממצאים שלו בארה"ב, אנגליה ודנמרק.

ארגון הבריאות העולמי הורה לעקוב אחר התפשטות הנגיף וטרם ידוע קצב ההדבקה שלו או רמת המסוכנות שלו לציבור.

לפי הפרסום ב'כאן חדשות', ריבוי המוטציות של הנגיף (36 סה"כ), עשוי להעיד על היכולת שלו לחמוק מחיסוני הקורונה שכמעט ומיגרו את הנגיף בשנים האחרונות.

שני כהן 100

משתמש מקצוען
את האמת הילדים שלי משתעלים נוראות בצורה די חריגה
עברה לי מחשבה כמה פעמים אולי זה קורונה...
אז אני מבינה מהאשכול פה שזה באמת יתכן...:unsure::sneaky:

ר.א.א

משתמש פעיל
כן בהחלט גם בכולל מדווחים על קורונה (3 מקרים מתוך 12אברכים בשבועות האחרונים)

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כן בהחלט גם בכולל מדווחים על קורונה (3 מקרים מתוך 12אברכים בשבועות האחרונים)
נכון, וכשהיה 3 מקרים של אברכים חולים מתוך 12 אברכים לפני 4 או 5 שנים,
אז זה לא היה קורונה,
והנה,
עכשיו זה קורונה...:sleep:

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה