ב.ד.ה. לקרוא ולהזדעזע! -יצחק בן מרים ז"ל

כח הרצון

משתמש מקצוען
באשכול אחר בנושאי הקורונה כתבה הניקית @נערה יהודיה את השורות הבאות הייתי חייבת לצוטט גם למי שלא נכנס לאשכול הנ"ל:

תשמרו תשמרו ותשמרו!!!
ההורים שלי ואני קיבלנו קורונה, הרגשנו טוב ממש, ביום השמיני לקורונה פתאום אבא התחיל להרגיש חלש, ובשבת היה לו חום וחלש מאוד , אז הזמנתי אמבולנס , אמרו שאפשרי שישאר בבית וניתן לו מחולל חמצן,
ביום ראשון הזמנו שוב אמבולנס אמר נראה בסדר, לא רצינו לשלוח אותו סתם לבית חולים אחרי כל הסיפורים.. הזמנו רופא פרטי אמר יש חשש לדלקת ריאות לכו לבית חולים , שעות בדקנו לאיזה בית חולים עדיף, עד שהחלטנו הזמנו אמבולנס, הגיע איזה מתנדב אמר אאאאללללללללל תשלחו אותו לבית חולים, אל תעשו את זה, לאדם שאני שונא אני לא אעשה את זה , כל כך נבהלנו לא ידענו מה לעשות!! הוא אמר לנו יש רופא מבית חולים שמטפל בחולי קורונה בביתם קחו את הטלפון של ותזמינו אותו לפה, חיכינו, בשעה 3 בלילה הגיע בדק אותו ואמר גם תשלחו אותו לבית חולים הוא במצב טוב, לא מאוחר בכללל, הזמנו עוד הפעם אמבולנס והפעם שלחנו אותו לבית חולים, למחרת בשעה 3 בצהריים אחי ביקר אותו ובשעה 6 בצהריים דיברנו איתו בטלפון ופתאום בשעה 8 בערב הרופא מתקשר אומר המצב הידרדר עשינו לו החייאה, הוא מורדם ומונשם!! ככה בררגגגעעעעע בלי שום הודעה מוקדדממתת,
חברים תיזהרו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הקורונה לא משחק ילדים, הוא הלך לבית חולים כאוב חלש מחובר למחולל חמצן אבל היום הוא מוגדר במצב קשה!!! הקורונה היא אמיתית עד שבן אדם לא חוטף את זה קרוב לפנים לא מפנימים את זה!! למה לחכות שהקרוב שלך יהיה במצב קשה כדי להבין שצריך להקפיד למה??????????????
בבקשה מיכם כל מי שקורא את ההודעה הזאתי שיגיד פרק תהילים לרפואת אבא שלי יצחק בן מרים, אני רוצה שיהיה לי אבא שייקח וילווה אותי לחופה!!!!!!!!!!
נ.ב אם יש פה מתנדבים שמגיעים לבתי חולים אל תגידו כאלה משפטים למשפחות כאלה, יש אנשים שחייבים בית חולים ולא ניתן לטפל בהם בבית, שימו לב איך להגיד דברים!!!אם לא היינו שולחים אותו לבית חולים והוא היה בבית לא היה מי שיעשה לו החייאה!!!

רפואה שלמה בתושח"י ליצחק בן מרים

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
@נערה יהודיה
כולנו מתפללים
תשארי חזקה
בעזרת ה' אבא שלך יזכה להוביל אותך לחופה בריא ושלם

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
אמן!!!
ורפו"ש.
דרך אגב ההידרדרות הפתאומית מגיע גם לחולים צעירים, ולכאלה שמגיעים לבית החולים מוקדם, זה לא קשור להזנחה וכו'.
פעלתם נכון מאוד בהזמנת הרופאים!
המתנדב לכאורה גם מדבר מניסיון, וא"א לראות את התמונה רק מהמקרה שלך.
תתחזק חזק, ובעז"ה תבשר טוב!
ובכו"א רגשות אשמה הס מהס מלהזכיר.
פעלתם נכון, וכך גם אנחנו פעלנו בעבור סבתא שלנו.
ב"ה חזרה בריאה!

נערה יהודיה

משתמש מקצוען
תודה רבה @כח הרצון על פתיחת האשכול,
מצרפת לינק לקראית תהילים לרפואת אבא שלי
אשמח אם כל אחד יוכל להגיד אפילו רק פרק אחד ובטוחה שהשם ישמח בזה ויעזור לאבא!!

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אמן!!!
ורפו"ש.
דרך אגב ההידרדרות הפתאומית מגיע גם לחולים צעירים, ולכאלה שמגיעים לבית החולים מוקדם, זה לא קשור להזנחה וכו'.
פעלתם נכון מאוד בהזמנת הרופאים!
המתנדב לכאורה גם מדבר מניסיון, וא"א לראות את התמונה רק מהמקרה שלך.
תתחזק חזק, ובעז"ה תבשר טוב!
ובכו"א רגשות אשמה הס מהס מלהזכיר.
פעלתם נכון, וכך גם אנחנו פעלנו בעבור סבתא שלנו.
ב"ה חזרה בריאה!
סליחה?!
העובדה שנהגתם כך אצל סבתא שלכם אומרת שנהגתם נכון?!
הגורמים היחידים המוסמכים להכרעה על העברה לבית חולים, הם רופאים!
כל מי שנוהג אחרת, לוקח על עצמו אחריות כבדה מנשוא, ויכול לגרום להרג של אדם מישראל!
הנה דברי בני פישר:
אני יכול לומר בלי שמות, רבים מהחולים אם היו מקפידים על הכללים ומגיעים לבתי החולים בזמן היו חיים אתנו היום. עשרות אלמנות ומאות יתומים יסבלו כל חייהם סתם.

רחלים

חומרי הוראה מדהימים, לבית, לגן ולכיתה ttps://www.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
ריגשת. כואב ממש.
קראתי. רפואה שלימה במהרה ממש לאבא. ולכל חולי עמו ישראל.

רחלים

חומרי הוראה מדהימים, לבית, לגן ולכיתה ttps://www.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סליחה?!
העובדה שנהגתם כך אצל סבתא שלכם אומרת שנהגתם נכון?!
הגורמים היחידים המוסמכים להכרעה על העברה לבית חולים, הם רופאים!
כל מי שנוהג אחרת, לוקח על עצמו אחריות כבדה מנשוא, ויכול לגרום להרג של אדם מישראל!
הנה דברי בני פישר:
אני יכול לומר בלי שמות, רבים מהחולים אם היו מקפידים על הכללים ומגיעים לבתי החולים בזמן היו חיים אתנו היום. עשרות אלמנות ומאות יתומים יסבלו כל חייהם סתם.
יש בזה מחלוקות והאמת נעדרת.
ולא כדאי להכניס את זה בכל אשכול קורונה. כולם יודעים ומשתדלים לעשות את הטוב ביותר.

קו מחשבה

משתמש פעיל
יש בזה מחלוקות והאמת נעדרת.
ולא כדאי להכניס את זה בכל אשכול קורונה. כולם יודעים ומשתדלים לעשות את הטוב ביותר.
לא כל מי שאמר מילים נחשב לדעה!
זה כמו שתגידו שיש מחלוקת בהלכה בין הקופאית באושר עד להרב וואזנר...
אם יש דעה של מומחה מוכר וידוע ברפואה [שגם גדולי ישראל סומכים עליו בחיים וברפואה שלהם ושל הציבור], בסדר גודל של בני פישר, אתם מוזמנים להביא את דעתם...
[בניו יורק אולי הייתה דעה כזאת לתקופה מסויימת וקצרה, אבל פה בארץ ישראל?]

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תקראו את הכתבה בעמוד הפנימי בעיתון המודיע, של משה גוטמאן. נותן קצת הצצה למה שקורה בבתי החולים...
מחריד.... מחריד...

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
גם אני מצטרף
בית חולים זה לא פיקניק ואסור ללכת לשם סתם ובפרט מחלקות הקורונה המוזנחות.
אבל צריך לדעת שלהשאר בבית מתי שצריך ללכת זה יכול להיות החלטה של חיים ומוות וחייב דעה של רופא.
והרבה אנשים היו יכולים להיות חיים היום אם היו הולכים לבית חולים מתי שאמרו להם ללכת. (או מתי שהם היו אמורים לשאול רופא)

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תקראו את הכתבה בעמוד הפנימי בעיתון המודיע, של משה גוטמאן. נותן קצת הצצה למה שקורה בבתי החולים...
מחריד.... מחריד...
אפשר לחשוב שאנשים הולכים לבית חולים למחלקת קורונה סתם כדי לנוח או להסתכל על הנוף.
אנשים הולכים כי הם מרגישים שהם צריכים טיפול רפואי מציל חיים. אם בגלים הקודמים אנשים הלכו בתמימות ושלא לצורך היום המצב הוא שאנשים לא הולכים ומתים- מגיעים מאוחר מדי. מי רוצה לשים את עצמו בתוך השיקולים האלו?
לא יכולה להבין איך אנשים בוחרים בכלל צד ומביעים דעה בדיני נפשות.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
להוסיף את מה שאמר הרב פישר:
יש חלון הזדמנויות שבו ניתן לתת לחולה הקורונה תרופה שתציל את חייו.
יש כאלו שמגיעים לאחר שהחלון הזה נסגר ואין איך לעזור להם חוץ מלהנשים אותם ולעשות החיאות מידי פעם.

בריאות שלימה

משתמש צעיר
גם בני פישר אמר בראיון בקול חי
שמה שקורה בבתי החולים זו זוועה ואין על כך סליחה מחילה וכפרה
אחרי שאמר זאת בצורה נחרצת שאל אותו המראיין: אז מה? לטפל בבית? חסדי עמרם?
אז הוא אמר: חס וחלילה! חס וחלילה! זה פיקוח נפש יותר גדול בבתי חולים יש ציוד ואפשרות להציל חיים
ואז הוא הוסיף את מה שכתבתם למעלה
אני יכול לומר בלי שמות, רבים מהחולים אם היו מקפידים על הכללים ומגיעים לבתי החולים בזמן היו חיים אתנו היום. עשרות אלמנות ומאות יתומים יסבלו כל חייהם סתם
לצערי מכירה 2 מקרים מאלו שעליהם דבר.
אולי מישהו ימצא את הקישור לראיון המדובר ויעלה אותו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה