לקישוט סוכה

נעליים

משתמש מקצוען
לקישוט סוכה אני מחפשת גיזרה של חסידים רוקדים.
אודה למי שיכולה להעלות לי גיזרה...

תודה מראש

Ushaya

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אוטומציה עסקית
משהו שיש לי

קבצים מצורפים

• Untitled-1.png
    Untitled-1.png
    KB 8.5 · צפיות: 459

Pencil

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש כאן אבל בתשלום

חיה בת רבקה

משתמש צעיר
נכתב ע"י נעליים;n5050715:
לקישוט סוכה אני מחפשת גיזרה של חסידים רוקדים.
אודה למי שיכולה להעלות לי גיזרה...

תודה מראש

מה את עושה עם זה?
אני מאד מחפשת רעיון לקישוט סוכה מושקע. . .

Ushaya

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אוטומציה עסקית
אחת השנים שרציתי להכין העתק של קישוט סוכה מוכר, ורציתי בדיוק את אותם החסידם (והייתה לי תמונה), פשוט הכנסתי את התמונה לאילוס', אמבייד על שחור לבן, ואיפה שהיה צריך תיקנתי קלות. קיבלתי גיזרה.
נ.ב.- לא הגזרות מלמעלה. אני מניחה שעל הגיזרה ההיא יש זכויות והיא לא לפרסום. אבל תעשי חיפוש ואל תתעקשי על גיזרה- כל חסיד רוקד יוכל להפוך לצללית ומשם לגיזרה.

BlueRay

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אחרי שיש את הגיזרה, איך אתן מבצעות?
אשמח מאוד לרעיונות יפים, כבר שנים לא ביקרתי בחנויות יצירה ואין לי מושג איזה חומרים קיימים היום...

נעליים

משתמש מקצוען
נכתב ע"י Ushaya;n5054959:
אחת השנים שרציתי להכין העתק של קישוט סוכה מוכר, ורציתי בדיוק את אותם החסידם (והייתה לי תמונה), פשוט הכנסתי את התמונה לאילוס', אמבייד על שחור לבן, ואיפה שהיה צריך תיקנתי קלות. קיבלתי גיזרה.

אפשר לפחות תמונה?

או שתשלחי בפרטי?

ציפי-ה

נשארתי סקרנית בהחלט...
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אולי תפרטו קצת יותר...

רבותי

משתמש רשום
למי שרוצה עשיתי משהו מאוד מאוד מושקע לקישוט סוכה יש לי שבלונות של חסידים רוקדים בגודל של 60*30 בערך אשמח לשלוח למי שרוצה בפרטי
מומלץ מאוד...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה