לקוח שלא משלם באופן סדרתי

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
חברה יש לכן חוזה?
מקדמה!!! אל תוותרו על זה!!!

גם אם נראה לכם לקוח אמין ואפילו קבוע
זה לפחות מחפה על ההפסד הגדול במקרה שאתן לא שולחות קובץ

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אם זה אותו אחד מהאשכול ההוא
גם אני נשארתי עם חוב של 1000 ש"ח...
שולחת לך שם בפרטי

פרספכתיבה

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
מלפפון, זו במה טובה להודות לך שוב באופן אישי שהזהרת אותי מבעוד מועד.
כשהוא פנה אלי מיד הבהבה לי נורה אדומה ולאחר בירור קצר התברר שזה אכן הוא...

לא קשה לזהות את הזיוף - על כל שאלה עונה "לא משנה בכלל. מה זה משנה" אומר שזה "עמותה מחו"ל" ואחרי שהתעקשתי יותר שאנשים לא יתרמו לעמותה אנונימית-המציא שם ישראלי לגמרי שכמובן לא קיים ואמר לי "את יכולה לקרוא לזה איזה שם שאת רוצה...מה זה משנה...העיקר שהכתיבה תהיה מקצועית"

ביקש לכתוב סיפור הצלחה של העמותה ובמקביל לא הצליח להסביר לי איך הם עוזרים ובמי מטפלים... רק אמר שלקח לו באמת המון זמן למצוא חומר ברשת!!! איך זה עוזר ומצא ושולח לי קישור לעבד משם חומרים...

אמר שיש לו תמונות מהפעילות שלהם לשלב בפרוספקט. כשביקשתי לקבל את התמונות כדי להתרשם מהפעילות ולכתוב בהתאם אמר...אין לי תמונות כרגע...אנחנו נשים תמונות בהתאם למה שאת תכתבי ואת יכולה לכתוב כל דבר כי מה זה משנה...

אמר להמציא סיפור הצלחה כמה שיותר נוגע ללב ולהדגיש את הסבל של הנזקקים שלהם כשלו עצמו לא היה אפילו בדל של מקרה אחד אמיתי לספר עליו בתור השראה או טלפון של נזקק או עובד בעמותה שפוגש בנזקקים ויוכל לתת עוד מידע רלוונטי..

בזכות מלפפון ניערתי אותו מיד במייל חד שאינני מעוניינת לתת יד לזיופים ולכן לא מקבלת את העבודה. הוא לא חזר אלי מאז ולא הגיב... מה שמוכיח שאין לו מה לענות...

שימו לב! יש לו 7 מספרים שונים של טלפונים כשרים...והוא מזדהה בכמה שמות...

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
סתם,
גם אני דיברתי ככה לפני שזה קרה לי.
מדובר בנוכלים שיודעים איך לעבוד כדי להוציא ממך עבודות.
דרשתי מקדמה, והוא שילם,
התחלתי לעבוד, הוא נהנה,
ביקש עוד.
כתבתי לו תוספות, אח"כ שלחתי לו ואמרתי שיקבל את ההמשך אחרי התשלום,
והוא נעלם.

פרסמתי בפורום כותבות בלי שם. ובמקביל קיבלתי פניות מהרבה כותבות שהוא פנה אליהן בשבוע האחרון.

זה כנראה לא אותו אדם מהאשכול המחוק, אלא חדש שעובד בשיטת מצליח..
אז הנה, אם זה מפרוג, מקוה שלא יצליח לו להמשיך להוליך שולל.

marker

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מצער מאד לשמוע.
אל תשכחו ש"פרוג" זה אינטרנט.
יש כאן אנשים מכל הסוגים/הגוונים.
נקטו זהירות בכל אופן...

בהצלחה!!

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י ברכהלה;2488303:

לא קשה לזהות את הזיוף - על כל שאלה עונה "לא משנה בכלל. מה זה משנה" אומר שזה "עמותה מחו"ל" ואחרי שהתעקשתי יותר שאנשים לא יתרמו לעמותה אנונימית-המציא שם ישראלי לגמרי שכמובן לא קיים ואמר לי "את יכולה לקרוא לזה איזה שם שאת רוצה...מה זה משנה...העיקר שהכתיבה תהיה מקצועית"

ביקש לכתוב סיפור הצלחה של העמותה ובמקביל לא הצליח להסביר לי איך הם עוזרים ובמי מטפלים... רק אמר שלקח לו באמת המון זמן למצוא חומר ברשת!!! איך זה עוזר ומצא ושולח לי קישור לעבד משם חומרים...

אמר שיש לו תמונות מהפעילות שלהם לשלב בפרוספקט. כשביקשתי לקבל את התמונות כדי להתרשם מהפעילות ולכתוב בהתאם אמר...אין לי תמונות כרגע...אנחנו נשים תמונות בהתאם למה שאת תכתבי ואת יכולה לכתוב כל דבר כי מה זה משנה...

אמר להמציא סיפור הצלחה כמה שיותר נוגע ללב ולהדגיש את הסבל של הנזקקים שלהם כשלו עצמו לא היה אפילו בדל של מקרה אחד אמיתי לספר עליו בתור השראה או טלפון של נזקק או עובד בעמותה שפוגש בנזקקים ויוכל לתת עוד מידע רלוונטי..

בזכות מלפפון ניערתי אותו מיד במייל חד שאינני מעוניינת לתת יד לזיופים ולכן לא מקבלת את העבודה. הוא לא חזר אלי מאז ולא הגיב... מה שמוכיח שאין לו מה לענות...

באיזה נושא העמותה עוסקת?

תהילה לוין

משתמש רשום
תודה על האזהרה.
לגבי הכסף שמגיע לך, יש תביעות קטנות וזה הליך דיי מהיר בסך הכל.
לפעמים יש כאלה שמספיק לומר להם שזה הכיוון שתצטרכי ללכת אליו והם משלמים מהלחץ.

פרספכתיבה

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י תהילה לוין;2488356:
תודה על האזהרה.
לגבי הכסף שמגיע לך, יש תביעות קטנות וזה הליך דיי מהיר בסך הכל.
לפעמים יש כאלה שמספיק לומר להם שזה הכיוון שתצטרכי ללכת אליו והם משלמים מהלחץ.

אשאל בע"ה רב.
תכלס, אין לי כח להתעסק עם כזה דבר בשביל 700 שקל.
אבל אני כן רוצה שהוא לא ימשיך להפיל.

המילה הנכונה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ברכהלה;2488303:

פרספכתיבה יקירה, אם אני עוקבת נכון בהתרחשויות... אזי אחרי המייל הברור שכתבת לו, הוא הפסיק ליצור קשר עם כולן... מלפפון, את איתי? נכון? אני צודקת?

פרספכתיבה

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
נכתב ע"י המילה הנכונה;2488395:
פרספכתיבה יקירה, אם אני עוקבת נכון בהתרחשויות... אזי אחרי המייל הברור שכתבת לו, הוא הפסיק ליצור קשר עם כולן... מלפפון, את איתי? נכון? אני צודקת?

כמדומני שלמלפפון הוא לא הגיב כבר לפני כן-מהרגע שדרשה תשלום בשביל לשחרר לו את יתרת החומר.

במבה נוגט

משתמש סופר מקצוען
אני קוראת הודעה ועוד הודעה ולא מבינה דבר אחד.

למה אתן לא פונות למשטרה???

פרוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא יודעת אם זה רלוונטי ללקוח הזה, אבל אני מוצאת כאן את ההזדמנות ליידע בנושא חשוב מאד.
תמיד בעסקים מדברים על החשיבות של חוזה וכו', אבל יש דבר נוסף שמשום מה לא כ"כ מדובר: לפני חתימת חוזה עם לקוח, בצעו בדיקה פשוטה ומהירה באתר של ההוצאה לפועל האם הלקוח מוגבל אמצעים (עפ"י ת.ז.). אם לקוח מוגבל אמצעים ירמה אתכם, אפילו תביעה בבית משפט לא תמיד תעזור שתקבלו את כספכם.

פרספכתיבה

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
נכתב ע"י במבה נוגט;2488446:
אני קוראת הודעה ועוד הודעה ולא מבינה דבר אחד.

למה אתן לא פונות למשטרה???

ביררתי את זה קצת והבנתי שאם אין לנו ביד הוכחות שהוא אכן הונה אנשים וקיבל כסף שהלך ישירות לכיסו במסווה של "תרומות" זו לא עילה מספקת לחקירה והוא בקלות יתחמק ממנה...
לכן כל עוד הוא רק ביקש עבודה ולא ראינו ראיות שאכן הפיץ חומרים כאלה בפועל ו"התרים" אנשים חבל על הזמן ...

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
פרוט, את מבקשת מכל לקוח את מספר תעודת הזהות שלו?
אני לא, וגם לא אעשה את זה.
עדיף לי ליפול פעם אחת מאשר לעבוד בצורה חשדנית עם לקוחות הוגנים.

ברכהלה,
יש פה שני אלמנטים.
ראשון- הוא לא משלם את הסכום הנדרש.
שני- האם העמותה שלו קיימת או מפוברקת.

אני מתייחסת כרגע רק לנושא הראשון, ולכזה דבר אי אפשר לפנות למשטרה.

ותתפלאו לשמוע, אני מרחמת עליו.
מדובר בבן אדם תמים ומסכן שחושב שאפשר לעבוד בדרך שטינקרית ופתלתלה.
זה לא יעצור בזה, ולא אתפלא לשמוע שיש לו מלא חובות לעשרות אנשים.
הניסיון שלו עם העמותה זה כדי לשלם את כל החובות מההסתבכויות הקודמות.
סוג בני אדם שאפילו לא מבינים כמה הם מפילים בעיקר את עצמם.
כנראה לא לכולם יש שכל שווה.
מה לעשות.

רק לא ממליצה לכם ליפול איתו. למרות כל רחמיי עליו..

פרוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מלפפון;2488474:
פרוט, את מבקשת מכל לקוח את מספר תעודת הזהות שלו?
אני לא, וגם לא אעשה את זה.
עדיף לי ליפול פעם אחת מאשר לעבוד בצורה חשדנית עם לקוחות הוגנים.

לא בטוח שזה נשמע צורה חשדנית, אפשר לעשות את זה בצורה טבעית.
אבל אם את שואלת אותי אם אני תמיד עושה את זה, אז ת'אמת שלא.
...ובגלל זה למעלה משנה הייתי צריכה להתעסק עם לקוח רמאי שלא שילם עד היום.

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י מלפפון;2488474:
ותתפלאו לשמוע, אני מרחמת עליו.
מדובר בבן אדם תמים ומסכן שחושב שאפשר לעבוד בדרך שטינקרית ופתלתלה.
זה לא יעצור בזה, ולא אתפלא לשמוע שיש לו מלא חובות לעשרות אנשים.
הניסיון שלו עם העמותה זה כדי לשלם את כל החובות מההסתבכויות הקודמות.
סוג בני אדם שאפילו לא מבינים כמה הם מפילים בעיקר את עצמם.
כנראה לא לכולם יש שכל שווה.
מה לעשות.

רק לא ממליצה לכם ליפול איתו. למרות כל רחמיי עליו..

לפני כמה שנים היה אדם שהציע לנשים עבודה מהבית והמטרות שלו לא היו העבודה אלא הקשר עם הנשים. זה נשמע אותו הדבר, אדם שאין לו עבודה ספציפית לעשות ורק מנסה להיות בקשר עם נשים. הייתי נזהרת מלהחליט שהוא תמים ומסכן.

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י ELFISH;2488518:
לפני כמה שנים היה אדם שהציע לנשים עבודה מהבית והמטרות שלו לא היו העבודה אלא הקשר עם הנשים. זה נשמע אותו הדבר, אדם שאין לו עבודה ספציפית לעשות ורק מנסה להיות בקשר עם נשים. הייתי נזהרת מלהחליט שהוא תמים ומסכן.
לאחר ברור מעמיק- נראה שלא זו המטרה שלו.
החשד הראשון שלי היה הנ"ל, אבל כרגע זה נראה רק רצון לקבל עבודות חינם.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י מלפפון;2488525:
לאחר ברור מעמיק- נראה שלא זו המטרה שלו.
החשד הראשון שלי היה הנ"ל, אבל כרגע זה נראה רק רצון לקבל עבודות חינם.

תפסיקו עם התמימות, מה ההיגיון לבקש עבודה חינם למשהו שלא קיים ולא מוגדר?

חברים יש מושג של 'נוכל סדרתי' פניה למשטרה של הנפגעות בצירוף השעה והתאריך המדוייק שניהל אתכם שיחת טלפון ומספר הטלפון והמשטרה מוציאה איקון סלולארי + פלט שיחות והוא מוזמן לחקירה.
במידה שמדובר בפושע הוא יטופל משפטית, חולה יטופל נפשית וכן על זה הדרך.
קחו את הסכמת הרב וגשו להתלונן.
יפות הנפש בנושאים האלו = אכזריות על אחרים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה