לקוח שלא משלם באופן סדרתי

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
לקוח שלי הגיע דרך פרוג.
שילם לי מקדמה, וכשעשיתי לו את העבודה, ביקש תוספות.
אמר שאין לו בעיה לשלם בלי הנחה.
שלחתי לו חלק מהעבודה, הבטחתי לשחרר את השאר אחרי שישלם ואין קול.
הבנאדם חייב לי 700 ש"ח.

עשיתי עליו כמובן ברורים.
הברנש הגיע דרך פרוג, ויש לו שיטה סדרתית.
הוא מוצא אנשי מקצוע, עובד איתם, משלם להם מקדמה או שלא,
ואח"כ נעלם.
השבוע הוא פנה לעוד 4 קופירייטריות אחרי שלא הסכמתי לשחרר לו את שאר החומר רק אחרי שישלם.
יתכן שמדובר בהפרעה נפשית, אין לי מושג.

תכלס אני מפרסמת כדי להזהיר-
אם הגיע או יגיע לקוח, תחת מייל לא מזוהה באנגלית,
מדבר בטלפון (כשר) באופן לא רהוט, מתנשף הרבה תוך כדי שיחה,
מדבר לנשים בצורת רבים: "תנו לי את פרטי החשבון שלכם" וכו.
לא ממש ברור בתחילה מה הוא רוצה,
תוכלו לפנות אליי באישי לשאול אם זה הוא.

אם כן, אל תעזו לעבד איתו!
מדובר בנוכל סדרתי.
מזמין עבודות ואח"כ לא משלם או בוכה שאין לו כסף והוא גם בחובות.
אלא א"כ בא לכם לעשות את החסד שלכם עליו.

בינתיים אני לא מפרסמת את השם שלו כי לא שאלתי רב.
התורה חסה על ממונם של ישראל.

Shellykaz

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוי ואבוי.
מה עם לנסות לתבוע אותו?
כדי שלפחות לא ינסה את זה על עוד כותבות?
אולי זו הדרך היחידה להשיג את מה שמגיע לך.

מבינה מאוד את הצער.
גם אותי סדרו נוכלים סידרתיים ועד היום הם חייבים לי 1000 ש"ח. הסיבה שלא תבעתי אותם היא מפני שהם איימו עליי בסנקציות קשות.
אגב, פנה אליי מישהו השבוע בבקשה לכתיבה, אמרתי לו שאני עמוסה,
והיה לי מוזר שהוא ניסה להצטייר כחרדי (פלאפון כשר) ולא הפסיק לשאול שוב ושוב "למה את עמוסה? לא מגיע גם לי שתכתבי לי משהו"?
אני מקווה שזה לא היה הוא...

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
נשמע שעברת טראומה...
הזוי!
תשאלי בבקשה רב כמה שיותר מהר.
תוכלי להציל כמה בעלי מקצוע בדרך.

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י Shellykaz;2488028:
אוי ואבוי.
מה עם לנסות לתבוע אותו?
כדי שלפחות לא ינסה את זה על עוד כותבות?
אולי זו הדרך היחידה להשיג את מה שמגיע לך.

מבינה מאוד את הצער.
גם אותי סדרו נוכלים סידרתיים ועד היום הם חייבים לי 1000 ש"ח. הסיבה שלא תבעתי אותם היא מפני שהם איימו עליי בסנקציות קשות.
אגב, פנה אליי מישהו השבוע בבקשה לכתיבה, אמרתי לו שאני עמוסה,
והיה לי מוזר שהוא ניסה להצטייר כחרדי (פלאפון כשר) ולא הפסיק לשאול שוב ושוב "למה את עמוסה? לא מגיע גם לי שתכתבי לי משהו"?
אני מקווה שזה לא היה הוא...

שלי, זה כן הוא!!!
תיזהרי ממנו!

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י פדואלה;2488033:
נשמע שעברת טראומה...
הזוי!
תשאלי בבקשה רב כמה שיותר מהר.
תוכלי להציל כמה בעלי מקצוע בדרך.

בדיוק לכן פרסמתי את האשכול.
כדי להציל אחרים.

Shellykaz

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
נכתב ע"י מלפפון;2488036:
שלי, זה כן הוא!!!
תיזהרי ממנו!

נס שאני בתקופה לחוצה...:eek:
תודה על האזהרה.
טוב שלפחות לא שחררת לו את כל העבודה.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הוא גם מציג את עצמו בשם עמותות שאינן קיימות במציאות.

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
נשמע משהו הרבה יותר עמוק מלקוח שלא משלם...
אתן שתיכן(מלפפון ושלי) כנראה לא שמתן לב לציטוט של שניכן...
זה משהו חולני ואולי אפילו יכול לעשות נזק אחר ושונה לגמרי!
(רוצה שם, מתעניין בחשבון, שואל על העומס וכו', נשמע לכן לקוח?? או שאני מדומיינת??)
הרגע תלכי לרב,
ואם הוא מסתובב כאן---ברררר!!!

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
לי הוא חייב 700,
לאחת נוספת הוא חייב על חוברת אלפי שקלים!
והיא ישבה שעות לעשות לו את הנ"ל.

אעשה מאמץ להשיג את הכסף שלי בכל מקרה,
ומזהירה את כל בעלי המקצוע כאן-
אל תשימו את כספיכם על קרן הצבי.

הוא גם פונה כנראה לגרפיקאים ומעצבים.

efrat1

משתמש סופר מקצוען
יוצרי ai
מצלצל לי סיפור ישן נושן שהסתובב כאן בפרוג, פתחו על כך אשכול כבר לפני כמה שנים עם שמו המלא של הטיפוס.

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י efrat1;2488073:
מצלצל לי סיפור ישן נושן שהסתובב כאן בפרוג, פתחו על כך אשכול כבר לפני כמה שנים עם שמו המלא של הטיפוס.

תוכלי לשלוח לי קישור או שם באישי?

efrat1

משתמש סופר מקצוען
יוצרי ai
למיטב זכרוני האשכול נמחק בסוף,
אולי יהיו כאלו שיוכלו להזכר יותר במדויק.
אני שולחת לך משהו באישי.

דרגה טובה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י פדואלה;2488051:
(רוצה שם, מתעניין בחשבון, שואל על העומס וכו', נשמע לכן לקוח?? או שאני מדומיינת??)
הרגע תלכי לרב,

זה באמת נשמע משהו גרוע יותר.
תבדקי את זה טובבבב

שרה arch

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני ממש מבינה אותך.. גם לי יש סיפור דומה
רק תדעי להבא לעשות דבר ראשון חוזה עבודה כך שה מקדמה תהיה העיקר, ואח"כ לפני כל שלב הוא ישלם, ואת המחיר הסופי שיהיה הכי נמוך...
בהצלחה

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
אני לא בטוחה שמדובר באותו אדם מהאשכול ההוא.
כי הוא לא מטרידן, אלא רק מזמין עבודות 'חינמיות'.

תנקטו זהירות.
בהצלחה לכולנו!

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני גם זוכרת שהיה כזה אשכול
וגם אז סיפרו שהוא עם מבטא אמריקאי
(לא מטרידן אבל מזמין סידרתי שלא משלם)
אבל זה היה מזמן
ניסיתי לעשות כעת חיפוש - לא מצאתי (אולי באמת נמחק).

מאחלת לך שתקבלי את הכסף מהר ובניקל

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
אין לו מבטא אמריקאי.
אבל הוא מדבר באמת לא הכי רהוט.

משה2013

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אם יש לו ניק כאן בפרוג, את יכולה לבקש שיחסמו אותו

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י משה2013;2488217:
אם יש לו ניק כאן בפרוג, את יכולה לבקש שיחסמו אותו

מה זה יעזור?
הוא פונה לאנשים שהכתובת שלהם רשומה בחתימה,
ומבקש עבודה.
גם אם לא היה לו ניק, הוא היה יכול לראות את מספרי הטלפון.

אילה שולמן

משתמש פעיל
נכתב ע"י פדואלה;2488051:
הרגע תלכי לרב,

אתן לא באמת חושבות שכאן כולם צדיקים, כי אם כן אוי ואבוי לנפילות שיכולות להיות בדרך....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה