לקוחה עם טעם רע

michalw770

משתמש רשום
אשמח לדעתכם.

הי צילומי ניוברון באווירה טובה ונחמדה משפחה לא דתייה.

החבילה שלי כוללת 10-12 תמונות ערוכות מפותחות ואותם תמונות גם על דיסק. האמא היתה מרוצה מאד מהתמונות שיצאו.

אני מקבלת הודעה מהאמא למה בדיסק יש רק כמה תמונות ולא את כל התמונות שיצאו בצילומים הבהרתי לה כמה פעמים בהזמנת החבילה. והיא טוענת שלא הבינה זאת ( - יכול להיות שלא זוכרת. יולדת...) והיא אפילו מוכנה להוסיף עוד קצת בתשלום כדי לקבל הכל. אבל אצלי זה בעיקרון שאני לא נותנת את כל התמונות הלא ערוכות וכו..

זה נגמר בטעם רע וממש ממש מבאס אותי. זה לא קרה לי עד היום
מה אתם מציעים?

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אני מציעה לתת לה לבחור מבין התמןנות הלא מעובדות את אלו שנראות טוב כמות שהן(נגיד 20/30)
ולתת לה אותן בדיסק. בתשלום נוסף.
מנסיון זה רק ישכב אצלה... אבל היא תהיה רגועה.

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
סיכמתם את הצילומים בטלפון או במייל?
כי אם במייל אז יש לך אסמכתא למה שסוכם.

michalw770

משתמש רשום
נכתב ע"י sarigold5;2020769:
סיכמתם את הצילומים בטלפון או במייל?
כי אם במייל אז יש לך אסמכתא למה שסוכם.

היא לא מכחישה שאמרתי זאת. היא טוענת שלא הבינה זאת. ושאם היתה מבינה שהמשמעות של 3 שעות צילום זה 14 תמונות הבאתי לה 2 נוספות( על זה לא שמעתי כלום...)
לא היתה עושה זאת.

למה הם צריכות את כל התמונות? לטעמי זה מוריד מהערך של תמונה מוגמרת. זה לא שזה אוצר יקר לי. אין לי מה לעשות בזה.

מזל בן הרוש

משתמש צעיר
מיכל, אני אענה לך מנקודת מבט של לקוחה.

אני כמעט כל שנה עושה סטודיו מקצועי לילדים,
ובאמת בשנים הראשונות התעקשתי לקבל את כל התמונות ושלמתי תוספת תשלום בשביל זה.

למה?
זה נתן לי הרגשה טובה שיש לי המממווון תמונות של הילדה שלי,
יכולתי לעשות אלבום להורים עם שילובי תמונות כל פעם שרציתי.
זה היה נראה לי הגיוני שאני אקבל הכל. ואם כבר עשיתי סטודיו אז שיהיה לי הכל.

בפועל אחרי 3 הסטודיו הראשונים כשראיתי שאני כמעט לא משתמשת בכל התמונות אלא רק ב10-15 הטובות באמת. הבנתי שצלמות צודקות והתחלתי להסתפק בתמונות הערוכות והטובות שנבחרו.

אבל זה למידה של בעל ניסיון, ואם זו פעם ראשונה שלה, אני מבינה את הרצון בהכל ולא יעזור שכנוע שכלי - זה רגש.

אני הייתי מביאה לה את כל התמונות לא ערוכות בתוספת תשלום קטנה.
ממך זה לא יגרע כלום, ואותה זה יוציא מרוצה ומאושרת וקנית לקוחה לטווח הארוך.

yochi000

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני מאמינה בלקוח מרוצה יותר מאשר בתמונות כן/לא ערוכות.
אני אומרת את זה גם מהצד השני וגם מהצד שלך, כפרסומאית מול לקוחות לפעמים בעלי טעם גרוע.
מציעה לך להסביר לה את ההבדל המקצועי, ולתת לה להבין שמדובר פה בפן מקצועי לא איזה שהוא כלל נוקשה שלך, וכן לשלוח לה את מה שהיא רוצה.
לקוח מרוצה יביא איתו עוד לקוחות.

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
כדאי לך לתת לה
לא כדאי לך להתווכח

3632

משתמש צעיר
מהצד של הלקוחה, אני עשיתי תמונות ניו בורן אצל אחת הצלמות כאן ובקשתי את הדיסק של כל התמונות מהסיבה של 'מזל בן הרוש' ואכן לא השתמשתי בו עד היום (שנה +)
כך שגם אם תתני לה את יכולה להיות רגועה שחוץ מלנקות ממנו אבק היא לא תעשה בו שימוש..

RACHELIB

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
גם לי קרה כזה מקרה, אחד לאחד.
כמובן שהלקוח טען ש"כל הצלמות מביאות את התמונות בשלמותן" ואני הסברתי שאין מצב, כי רובן שומרות על המקצועיות וכו'...
לא עזר, וכיון שזה מישהו שקשור קצת למשפחה העניין נעשה מסובך עוד יותר...
בסופו של דבר נאלצתי להכנע. כמובן שדיללתי את התמונות הגרועות והזהרתי שזה לשימוש משפחתי בלבד (הוא טען שהם רוצים לצפות בזה בתור חוויה). אבל אני נשארתי עם טעם רע מאד.
זה לא נכון לומר שככה את קונה עוד לקוח מרוצה, זו טעות! תמונה שמבחינה צילומית יצאה לא טובה בעליל והאמא תפתח אותה בגדול ותגיש מתנה לסבתא- מה יקרה כאשר המשפחה המורחבת/השכנים יראו את ה"תמונה המהממת" ובינהם יהיה מישהו עם קצת הבנה בצילום?? הוא ידע שצלמת x מביאה רמה כזו של תוצאה. וזה גם ענין של פרסום, רק שלצד השני...
כמובן שמאז אני מדגישה ברחל בתך הקטנה את ענין הדיסק, אבל לדעתי זה חלק מהמקצועיות, וחלק חשוב מאד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה