תח"צ לפעמים כשעולים לאוטובוס- משלמים יותר בלי לדעת!

פצוץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
"התורה חסה על ממונם של ישראל" -
רציתי לעורר עניין דחוף: שימו לב- כשאתם נוסעים נסיעה "בינערונית" - כאשר אתם ניגשים לשלם במכשיר,
תמיד התשלום יהיה על צבע כחול כלומר- 120 ק"מ, אפ' אם הנסיעה היא בכלל- 40 ק"מ.
ומאוד נוח למשרד התחבורה להשאיר את זה ככה,
כי המון אנשים פשוט לא בודקים כמה רשום, - אלא משלמים וממשיכים הלאה,
חברים - חבל על הכסף!!! מי שיש לו מיותר עדיף לתת לצדקה...

מרכז מידע

משתמש פעיל
רציתי לעורר עניין דחוף: שימו לב- כשאתם נוסעים נסיעה "בינערונית" - כאשר אתם ניגשים לשלם במכשיר,
באמת חשוב לשים לב.

אבל! זה לא נכון באופו גורף,
למשל נסעתי ב947 לכיוון צפון, {קו מאסף}
לאורך רוב הדרך על המכשיר היה ״צהוב״!! 6 ש״ח בלבד! {רק אחרי עתלית שאין תחנות קצרות זה עלה ל12.}
אני לא יודע במה זה תלוי,
אבל רק מוסיף על דבריך שמאידך גיסא מי שמקפיד לשלם תעריף נכון ואמיתי, כדאי שישים לב שמשלם לפי מה שהוא נוסע בפועל, ולא מה שהמכשיר נותן אוטומט. {לא יותר, אבל גם לא פחות}
נסיעה טובה!

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
באמת חשוב לשים לב.

אבל! זה לא נכון באופו גורף,
למשל נסעתי ב947 לכיוון צפון, {קו מאסף}
לאורך רוב הדרך על המכשיר היה ״צהוב״!! 6 ש״ח בלבד! {רק אחרי עתלית שאין תחנות קצרות זה עלה ל12.}
אני לא יודע במה זה תלוי,
אבל רק מוסיף על דבריך שמאידך גיסא מי שמקפיד לשלם תעריף נכון ואמיתי, כדאי שישים לב שמשלם לפי מה שהוא נוסע בפועל, ולא מה שהמכשיר נותן אוטומט. {לא יותר, אבל גם לא פחות}
נסיעה טובה!
אני ראיתי על אדם אחד במקרה כזה כמו שאתה מתאר שכמעט קיבל דו"ח מפקחית בגלל שהוא תיקף על 40 ק"מ (שכנראה על זה עמד) ובפועל הוא נסע יותר
אבל היא ויתרה לו בגלל שהיא ראתה שהוא אדם שלא מנסה להתחמק מתשלום, פשוט הוא לא יודע איך להחליף את המרחק במערכת של התיקוף. אז היא עזרה לו והראתה לו איפה מחליפים יעד במכשיר

כובע שמש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

כובע שמש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אם זה קורה זה בעיה במכשיר, זה לא אמור להיות ככה, זה מתעדכן לפי התחנות
תדווח לנהג שידווח הלאה לטפל בזה, זה יטופל

מרכז מידע

משתמש פעיל
זה התשובה

זה נותן את המחיר המינימלי
במידה ואתם נוסעים מרחק גדול יותר עליכם לשנות את קוד המחיר על מנת לא לגזול
אני גם חשבתי ככה,
אבל גם דברי @פצוץ
וגם ממעשה שהיה הבנתי שזה כנראה לא ככה.
{קו 164 של אגד במרכז, תחילת המסלול כחול 40 ואח״כ מתחלף לצהוב, אז ייתכן וזה שונה, או שזה תלוי במשהו לא ברור.... - אגב שם עליתי בתחנה ראשונה ותיקפתי לפני תחילת הנסיעה אולי זה קשור?!}

שושנה - בית שמש

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני כמה פעמים שמתי לב כשאני עולה לאוטובוס עירוני לפעמים יורד מהערך הצבור אפי' שיש לי חופשי שנתי

כובע שמש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני גם חשבתי ככה,
אבל גם דברי @פצוץ
וגם ממעשה שהיה הבנתי שזה כנראה לא ככה.
{קו 164 של אגד במרכז, תחילת המסלול כחול 40 ואח״כ מתחלף לצהוב, אז ייתכן וזה שונה, או שזה תלוי במשהו לא ברור.... - אגב שם עליתי בתחנה ראשונה ותיקפתי לפני תחילת הנסיעה אולי זה קשור?!}
המכשיר היה מכוון על הקו והתחנה הנכונים?
אני כותבת מידיעה, לא ממחשבה.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
יש פעמים רבות שהמכשיר מכוון כלפי הנהג, ואז אין כל כך שדה ראייה ברור.
ולפעמים יש אנשים מאחרוינו שנושפים בעורפנו כך שזה מלחיץ לסיים, ולא מרוכזים לבדוק על מזה זה עומד.

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
בנסיעות מעמנואל לירושלים זה תמיד עומד על 120 ק"מ, למרות שרק ב2 התחנות האחרונות של ירושלים (כניסה לעיר ובניני האומה) זה 120, בעוד שקודם יש לו פנימי, קרנ"ש, כביש 444 ו443, שהן בין 0 ל40 ק"מ

יעל זלמנוביץ

משתמש מקצוען
וואו הייתי נוסעת חודשים בקו הזה, תחנה אחת בלבד, אולי 4 ק"מ.... ולא שמתי לב ששלמתי את התעריף היקר עד שמשהי יום אחד אמרה לי......

פצוץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
יש פעמים רבות שהמכשיר מכוון כלפי הנהג, ואז אין כל כך שדה ראייה ברור.
ולפעמים יש אנשים מאחרוינו שנושפים בעורפנו כך שזה מלחיץ לסיים, ולא מרוכזים לבדוק על מזה זה עומד.
אוקיי, השאלה מה יותר חשוב לך, לשבת בכסא אוטובוס או לחסוך כסף.

חלום לגדול

משתמש פעיל
נסענו פעם בנסיעה בינעירונית וכל האוטובוס שילם על הסכום הנמוך שעליו היה מכוון המכשיר, עלו פקחים באמצע הדרך ונתנו לכל הנוסעים דוחות!!!! שלא כמו הפקחים הנחמדים שסיפרתם עליהם למעלה...
זה היה מצב הזוי!
אצלינו ב"ה חוץ מלילד אחד לכולם היה חופשי אז לא מדי נסערנו, אבל למה משפחה שלמה צריכה לקבל דוחות כי הם לא שמו לב לצבע על המכשיר? או לא הבינו מה זה אומר?
חייבים לשים לב לצבע, גם כדי לחסוך כסף, וגם כדי לחסוך עוד יותר כסף...

פצוץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
האם זה נכון טענת הפקחים - שכל נסיעה בינעירונית עולה 17 ש"ח?!?!

פצוץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פשוט שאלתי את הפקח : למה מופיע על צג התשלום אצל הנהג :17 ש"ח - בנסיעה מי-ם לב"ב,.
וזו התשובה שקיבלתי...
זה המחיר מירושלים לבני ברק, לא כל מרחק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה