נמצא לפני כמה שנים מצאנו על דלת הבית שמיכת תינוק

נאווהלה

משתמש חדש
אנחנו גרים בשיכון ה' בבני ברק, ולפני כמה שנים, בוקר אחד מצאנו על הידית של דלת הבית שקית ובה שמיכת תינוק.
מזהים? יודעים למי שייך? נשמח מאוד להחזירה לבעליה

**Moko**

משתמש מקצוען
אבדה לי שמיכת תינוק לפני כמה שנים בצבעים כחול עם נקודות של Minene
לא יודעת אם הגיוני שזה התגלגל עד למפתן דלתכם ..

נאווהלה

משתמש חדש
שחל?
לבנה עם כוכבים שחורים מצד אחד ונקודות מצד שני?
לא....
היה בשקית בנוסף לשמיכה גם סרט קישוט. נראה שמי שהניח על הדלת התכוון להביא לתופרת לחבר את הסרט לשמיכה, וטעה בכתובת, אולי שלחו ילד (השערות שלי בלבד) שאלתי תופרות שגרות לידי והסיפור לא היה מוכר להן, וכבר שנים אני מחכה למצוא את המאבד, התינוק שהשמיכה היתה שלו כנראה כבר היום בחיידר ב"ה.....

**Moko**

משתמש מקצוען
לא....
היה בשקית בנוסף לשמיכה גם סרט קישוט. נראה שמי שהניח על הדלת התכוון להביא לתופרת לחבר את הסרט לשמיכה, וטעה בכתובת, אולי שלחו ילד (השערות שלי בלבד) שאלתי תופרות שגרות לידי והסיפור לא היה מוכר להן, וכבר שנים אני מחכה למצוא את המאבד, התינוק שהשמיכה היתה שלו כנראה כבר היום בחיידר ב"ה.....
לא תליתם מודעה ברחוב ?
אולי היה לכם תינוק בגיל הזה ומישהו העביר לכם במתנה
או שבדיוק עברתם דירה לאחרונה וקרה מה שאת מתארת

נאווהלה

משתמש חדש
לא תליתם מודעה ברחוב ?
אולי היה לכם תינוק בגיל הזה ומישהו העביר לכם במתנה
או שבדיוק עברתם דירה לאחרונה וקרה מה שאת מתארת
כמובן שתלינו מודעות
לא היה לנו תינוק בגיל הזה
גם לא עברנו דירה
אין לי מושג מה הסיפור כאן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה