לעוברים דירה - זהירות!

• פותח הנושא esw
  • פורסם בתאריך

esw

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אין לי גישה ל'איש את רעהו', לכן זה כאן...

עברנו דירה, ולקחנו מוביל חרדי מירושלים.
סיכמנו איתו לפי שעות במחיר מוזל, כשהוא מבטיח שהדירה לא תיקח יותר מ-5 שעות, ולכאורה פחות, כך שזה יצא מאד זול.
הוא אמר שיגיעו 4 עובדים. בפועל הגיעו אחד, ועוד אחד שלא בדיוק עבד...
למעשה זה לקח 14 שעות!!! של טרטור ועצבים ועוגמת נפש! הם עבדו באיטיות לא נורמלית, והמחיר יצא יותר מכפול.
כשהוא חשב שלא נשלם לו את מלוא הסכום עד שיתקן את כל הרהיטים שנשברו על ידו הוא השאיר את המוצרי חשמל אצלו במשאית ולא שחרר עד ששילמנו בלית ברירה עד השקל האחרון (סבלנותנו פקעה, השעה כבר היתה 12 בלילה).
נשארנו עם חור בכיס, והרהיטים כולם עם צלקות, חלקם שבורים, עם הבטחות לתיקונים...
(כבר עברתי בעבר דירות, והרהיטים הגיעו בשלמות!)
לצערי רק אחר כך שמעתי על עוד הרבה משפחות שנפלו אצלו באותו פח.
זו שיטה קבועה שלו לגנוב אנשים - לסכם לפי שעות, להבטיח שזה יקח כמה שעות ובפועל זה לוקח פי כמה, כשגם המנוף עולה יותר בגלל זה.
מי שמתכונן לעבור דירה יכול לקבל את השם שלו באישי כדי להנצל מהנוכל.

כלבבי

משתמש רשום
נכתב ע"י הלל נאה;2101996:
מסקנה אישית מנסיון!

אל תסמכו על פרסום, מחיר, רק על המלצות !!! (אישיות)... כל אופציה אחרת = הימור !

מנצלת -
האם אפשר לסמוך על המלצות של חברי הפורום? איך אני יכולה לדעת שההמלצות הן אמיתיות ולא מגיעות מבעלי אינטרסים?

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י לב הענין;2102030:
מנצלת -
האם אפשר לסמוך על המלצות של חברי הפורום? איך אני יכולה לדעת שההמלצות הן אמיתיות ולא מגיעות מבעלי אינטרסים?

-תנסי לקבל כמה המלצות,
-תעברי על תגובות של הבן אדם שאת רוצה לבדוק ותראי אם הוא 'אמיתי' או רק מנסה למכור משהו

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
גם אנחנו עברנו סוג של...
סיכמנו עם המוביל על מחיר, כשהגיע לשטח אמר שהמחיר הוא רק אם הפועלים עובדים, והוא יושב במשאית ואומר תהילים[!], אם אנחנו רוצים שהוא גם יעבוד וזה ילך יותר מהר - נוסיף לו על המחיר. [זה היה בשבוע של שלג, כך שרק רצינו כבר להיות בדירה שלנו]
בנוסף הוא שבר רגלית של התנור, כך שהתנור לא עמד יציב. הוא ניסה לתקן, וכשלא הצליח היו לו תירוצים מכל הכיוונים למה הוא לא צריך לשאת בנזק.
ו- כן, גם הוא היה חרדי :O

esw

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נני5;2102534:
גם אנחנו עברנו סוג של...
סיכמנו עם המוביל על מחיר, כשהגיע לשטח אמר שהמחיר הוא רק אם הפועלים עובדים, והוא יושב במשאית ואומר תהילים[!], אם אנחנו רוצים שהוא גם יעבוד וזה ילך יותר מהר - נוסיף לו על המחיר. [זה היה בשבוע של שלג, כך שרק רצינו כבר להיות בדירה שלנו]
בנוסף הוא שבר רגלית של התנור, כך שהתנור לא עמד יציב. הוא ניסה לתקן, וכשלא הצליח היו לו תירוצים מכל הכיוונים למה הוא לא צריך לשאת בנזק.
ו- כן, גם הוא היה חרדי :O
זה ממש נשמע שזה אותו אחד!

esw

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מאהמם;2102670:
תגידו לו שאם הוא לא מחזיר לכם את הכסף אתם מפרסמים את השם שלו בפרוג....
איימתי עליהם תוך כדי עבודה שאני הולכת להזהיר את כל מי שאני מכירה שיזהרו מהם כמו מאש...
ואשתו ש"מנהלת" את העניינים בשיא השלווה אמרה לי - אין שום בעיה...

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
עכשיו שאמרת שאישתו אירגנה את הענין נפל לי האסימון סיפור עם שכנה דלת לידי שעברה כנראה עם אותו אחד סאגה אבל הם היו חכמים ונתנו לו ליסוע עם המכשירי חשמל וקראו למשטרה ובסוף הגיעו איתו לרב אבל לא וויתרו ולא שלמו לו גרוש יותר אבל נשארו עם נזקים והעברה התנהלה גרוע

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י miri;2103093:
עכשיו שאמרת שאישתו אירגנה את הענין נפל לי האסימון סיפור עם שכנה דלת לידי שעברה כנראה עם אותו אחד סאגה אבל הם היו חכמים ונתנו לו ליסוע עם המכשירי חשמל וקראו למשטרה ובסוף הגיעו איתו לרב אבל לא וויתרו ולא שלמו לו גרוש יותר אבל נשארו עם נזקים והעברה התנהלה גרוע

מישהו חייב לכתוב כאן את השם שלו.
לתועלת כלל הציבור...

זה בדיוק השיטה של הקבלן הערבי אצלנובננין. מתחיל עבודה עם 8 פועלים, ואחרי 3 ימים מגיע רק פועל אחד עייף, יום כן וים לא, וכל הזמן הקבלן מחפש תירוצים למה מגיע לו עוד כסף...

esw

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י miri;2103093:
באמת התחרטנו שלא הזמנו משטרה שתשחרר את המכשירי חשמל.
אבל נזקים גם להם הוא לא תיקן, אה?

מושי998877

משתמש רשום
נכתב ע"י miri;2103093:
חזקקקקקקקק

esw

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י איש שמח;2103096:
מישהו חייב לכתוב כאן את השם שלו.
לתועלת כלל הציבור...
כתבתי שכשזה לתועלת אני אתן את השם באישי.

סמינר דוד

משתמש מקצוען
מקרים היו וימשיכו להיות.

תדעו את השם הזה, ויבוא אחר גרוע הימנו. או אולי דומה לו. או שיחליף שם חברה, או משהו בדומה. (אני לא באה לומר שלא תפרסמו את השם, תשאלו רב, ומה שיגיד תעשו).

צריך להפיק לקחים, לא מסכמים לפי שעות, אלא קבלנות. כמה אתה רוצה עבור העברה של כל הדירה.

esw

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י miri;2103093:

זה רק מראה שאנחנו לא הראשונים ולא השניים...
הרבה אנשים נפלו בפח וחבל שזה לא ידוע לציבור שהוא נוכל!

פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מזעזע.
הובלות זה עסק גמיש, אם סיכמתם בע"פ זה מתכון גרוע לתקלות, ולשינויים.
חשוב לדאוג לסכם ה-כ-ל בכתב עם חתימה של המוביל
כולל כל מה שצריך לקחת אפילו עציצים, כמובן סכום כולל הכל, ביטוח לחפצים וכו' .

ה' ימלא חסרונכם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה