בקשה למשהו יש אולי תוסף בשם 5htp ?; זה חשוב לנו, תודה

יעל זלמנוביץ

משתמש מקצוען
@ברוך2020 @אופקים 1
אשמח למידע על התוסף, בדיוק שמעתי עליו ומבררת בשביל בן משפחה שעובר תקופה מורכבת, האם הוא עובד כמו כדורים להרגעה כימים? האם הוא משפיע? יש חוסר כרגע?

ברוך2020

משתמש פעיל
@ברוך2020 @אופקים 1
אשמח למידע על התוסף, בדיוק שמעתי עליו ומבררת בשביל בן משפחה שעובר תקופה מורכבת, האם הוא עובד כמו כדורים להרגעה כימים? האם הוא משפיע? יש חוסר כרגע?
אפשר לקבל מידע עליו בחנות הפינה הטבעית רחוב יפו 109 ירושלים
יש שם מוכר בשם אמנון עם ידע בנושאי תוספים

אופקים 1

משתמש מקצוען
@ברוך2020 @אופקים 1
התוסף הזה אמור לעזור להעלות את רמת הסרטונין במוח.
רמת סרטונין נמוכה מידי גורמת לדכאון ונדודי שינה.
רמת סרטונין גבוהה גורמת להזיות.
תרופות נוגדי דכאון חוסמות את פירוק הסרטונין ובכך מעלה את רמת הסרטונין לעומת התוסף הזה שאמור להשפיע על בלוטת התריס לייצר יותר סרטונין.

התוסף אסור למכירה בארץ מכיון שצריכה עודפת שלו גורמת להזיות והוא מוגדר כסם, אך למרות זאת הוא זמין כמעט בכל חנות טבע באופן בלתי רשמי או ניתן להזמנה מIHERB.

אין לי את הניסיון כדי לקבוע את רמת היעילות או הסיכון שלו.
אישית קשה לי להאמין שהתוסף יכול לעזור לאדם שעובר תקופה מורכבת אם לא שמדובר בגורם המשפיע על רמת הפעילות של בלוטת התריס.

ברוך2020

משתמש פעיל
התוסף הזה אמור לעזור להעלות את רמת הסרטונין במוח.
רמת סרטונין נמוכה מידי גורמת לדכאון ונדודי שינה.
רמת סרטונין גבוהה גורמת להזיות.
תרופות נוגדי דכאון חוסמות את פירוק הסרטונין ובכך מעלה את רמת הסרטונין לעומת התוסף הזה שאמור להשפיע על בלוטת התריס לייצר יותר סרטונין.

התוסף אסור למכירה בארץ מכיון שצריכה עודפת שלו גורמת להזיות והוא מוגדר כסם, אך למרות זאת הוא זמין כמעט בכל חנות טבע באופן בלתי רשמי או ניתן להזמנה מIHERB.

אין לי את הניסיון כדי לקבוע את רמת היעילות או הסיכון שלו.
אישית קשה לי להאמין שהתוסף יכול לעזור לאדם שעובר תקופה מורכבת אם לא שמדובר בגורם המשפיע על רמת הפעילות של בלוטת התריס.
איך מזמינים שם אני אל מצליח
וגם איזה חברה כדאי

אופקים 1

משתמש מקצוען
איך מזמינים שם אני אל מצליח
וגם איזה חברה כדאי
מינון רגיל
מומלץ להזמין ממותגים ידועים.
המותג הזה משתמש בקפסולות צמחיות ויש לו גם הכשר כלשהו, למרות שלכאו' אין צורך בהכשר עבור תוספי תזונה

יש גם מינון כפול, אבל הוא חסר במלאי.

אופקים 1

משתמש מקצוען
ובמיידי איך אני משיג
אם אתה מרגיש שאתה זקוק לתוסף מסוג זה באופן מידי, כלומר זה לא יכול להמתין אפילו 5 ימים, שזה בערך זמן המשלוח של החבילות.
אז נראה שאתה זקוק ליעוץ מקצועי, ולא כדאי שתיטול את התוסף הזה.

ברוך2020

משתמש פעיל
אם אתה מרגיש שאתה זקוק לתוסף מסוג זה באופן מידי, כלומר זה לא יכול להמתין אפילו 5 ימים, שזה בערך זמן המשלוח של החבילות.
אז נראה שאתה זקוק ליעוץ מקצועי, ולא כדאי שתיטול את התוסף הזה.
מדבר לאחר ייעוץ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה