למסירה תרופות לנשים, בבני ברק

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
פרוברה 5 מ"ג
אנדומטרין 100 מ"ג
אוטרוגסטן 100 מ"ג ו-200 מ"ג

בעדיפות למי שתיקח הכל.
נא לפנות באישי.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אני תורמת למי שיבוא ויקח מהבית שלי.

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תעבירו את התרופות הללו לגמח של הגב' שרה כהן
זה יכול להיות הצלחה לנשים רבות.

(לא אוהבת לתת מספרי טלפון ככה בציבורי, אשמח לתת באישי)

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
קבלתי באישי טלפון של מתווכת תרופות נשים, חנם אין כסף, ללא צורך להשיב תרופות. מיועדות לאלו שכבר אינן זכאיות למימון.
המעוניינות תוכלנה לקבל את מספרה באישי.

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ארבע;2484288:
קבלתי באישי טלפון של מתווכת תרופות נשים, חנם אין כסף, ללא צורך להשיב תרופות. מיועדות לאלו שכבר אינן זכאיות למימון.

שמדרה?

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
לא חושבת, מישהי צעירונת

נעגל וואסער

משתמש צעיר
אני יודעת שכבר עבר כמה שנים. אבל יש לך אולי את המספר של המתווכת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה