למי שלמדה זיבראש

נקודות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שאלה לי ,
איך ניתן "ליבא" אוביקט מזיבראש לפוטושופ ללא הפיקסול.
כלומר- לאחר שמגדילים את האוביקט הוא מתפקסל מאוד...
כנ"ל גם כשהגדלתי אותו באילוס.
מה עושים?

יוזמה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכנסים בזיבראש לdocument ושם מגדירים גודל בסליידרים (סרגלים) ומאשרים resize. אח"כ יש ל"צייר" / להביא את האובייקט שוב וללחוץ על כפור edit. לאחר מכן ללחוץ קונטרול+ n , שהוא מוחק את הקודם ומשאיר רק את מה שציירנו. ואז להקטין את הzoom עד שרואים את הקצוות של הדף. לבסוף מרנדרים ושומרים את המפות.
קצת מסובך למי שלא ראה זאת בפועל. בכל אופן זהו התהליך.

נקודות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
קודם כל תודה !
הבנתי את סוף התהליך.
אבל איני מוצאת בdocoment סליידרים.
אולי בגלל שיש לך את החדש \האחרון,ולי אחד לפניו?

יוזמה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יש את זה בכל הגרסאות
למטה ליד כפתור pro יש שני סרגלים של רוחב ואורך(width / height)

נקודות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עכשיו מצאתי והבנתי!
ומה מגדירים שם?

רחלי פרנקל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
את מגדירה את הגודל שאת מעוניינת בו.
אחר כך לוחצת על resize. עושה ctrl+n. מיבאת מחדש את האובייקט וכך הוא נהיה יותר איכותי.

נקודות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
זאת השאלה.
מה עלי להגדיר כדי שלא יהיה מפוקסל בהגדלה.
כי ריבוי פוליגולים לא מסייע כאן -כמובן.

גפרור

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תלוי כמה את רוצה להגדיל..
אני מגדירה לגודל הגדול ביותר (עד הסוף עם כפתור ההזזה) ככה זה יוצא הכי ברור וחד
ותמיד אפשר להגדיל את התמונה בלי שהיא תתפקסל

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ההגדרה של הסליידרים בחלון הדוקיומנט היא לפי פיקסלים של התוצאה ולא לפי פוליגונים.
אם את רוצה להכניס את זה לקובץ פוטושופ, תבדקי קודם בפוטושופ כמה פיקסלים את צריכה, ולפי זה תקבעי מספר פיקסלים לאורך ולרוחב בתפריט הדוקיומנט.

נקודות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אוהו....
מה הייתי עושה בלעדיכם?
תודות לכולכם!!!
האמת שאני צריכה את זה לאילוסטרייטר,
אבל אוטומטית זה נישמר קודם בפוטושופ.(ושם הוא עובר טיפול מסור ....)
הגודל הוא פעמים כרטיס ביקור,
אבל,אם אשמע בעצת גפרור זה לא טוב?
כלומר -תמיד להשתמש בגודל הגדול ביותר.
חשוב לי לדעת,עקרונית,מה דעתכם בנידון?
אתן מוצאות בשיטה הזאת חיסרון?

נקודות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
גפרור!
איך את מצליחה לעבוד ככה ,תגידי,איך???
בערך חצי דקה אחרי שהזזתי אותו הוא מגיב...
מה שכתבתי למעלה,לפני שניסיתי.
זה שוקל בערך300 ומשהו טריליונים...
אני לא יכולה לזרום עם העבודה,בצורה כזאת!

נקודות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תכלס'!
כמה צריך להגדיר שם בשביל A5
תודות מראש לכולם!

רחלי פרנקל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
אני עובדת בדרך כלל על 1600x1200 וזה מעולה.
לדעתי לA5 את צריכה אפילו פחות מזה.
בהצלחה!!!

גפרור

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מתי את מגדירה את גודל העמוד?
שמגדירים לגודל גדול אח"כ קשה יותר לטפל בזוית המצלמה לכן אני מגדירה לגודל הגול ביותר רק לפני הרינדור
כדאי גם לכוון את האוביקט קודם לזוית הרצויה, לבטל את הEDIT , להגדיר גודל עמוד כנ"ל
ואז כשתמתחי את האובייקט מחדש על המסך הוא כבר יגיע לך בתנוחה הרצויה
וישר תוכלי לרנדר.

בעיקרון בשביל A5 מספיק 1748 על2480
אני מעדיפה לסבול את היצוא האיטי מזיבראש (שבין כה הוא איטי..) ואח"כ להיות רגועה ומשוחררת בקשר לגודל התמונה..
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה