למי שיש סלקום- דחוף!

חסידה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בבקשה שיבדוק אם הוא יכול להוציא שיחות או לקבל שיחות.
שלושה פלאפונים שלנו קרסו ברגע, לא מוציאים ולא מכניסים שיחות. השאלה שלי אם זה רק אצלינו או לכולם.
תזכו למצוות.

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אצלי תקין 100%.
השאלה איפה את גרה? אולי זה בעיה של קליטה רק אצליכם.

חסידה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בדקנו, זה היה בכל האזור- רמת אהרון/ אלחנן
הסתדר לפני דקה, ב"ה.
תודה לכל המנסים. לילה טוב.

sem

משתמש פעיל
מישהוא יודע מה קורה עכשיו?
אזור בני ברק ופתח תקוה

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עכשיו הכל בסדר. הרגע סיימתי שיחת טלפון של שעה מסלקום לסלקום באזור ב"ב-פ"ת.

sem

משתמש פעיל
אז רק שלי (בני ברק) לא עובד ושל בעלי (פתח תקוה)?

גיליון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
גם שלי מזגזג - רגע תקין, רגע לא.
בני ברק.

שי דרומי

משתמש צעיר
כל רשת סלקום בכל הארץ מזגזגת קשות. רגע כן ורגע לא.
בסלקום מצהירים שאין להם צפי לסיום הסיפור.
כולם באותה סירה. ואם מישהו הצליח במקרה להוציא שיחה זו לא ראיה שהוא בסדר...

גיליון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
כשר.
והמעניין הוא שבעלי, עם הפלאפון התאום, ניסה להתקשר אלי לפלאפון ולא הצליח ולבית כן הצליח להתקשר מהפלאפון שלו.

גיליון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י שי דרומי;486989:
כל רשת סלקום בכל הארץ מזגזגת קשות. רגע כן ורגע לא.
בסלקום מצהירים שאין להם צפי לסיום הסיפור.
כולם באותה סירה. ואם מישהו הצליח במקרה להוציא שיחה זו לא ראיה שהוא בסדר...

אוי... מאז שעברנו מאורנג' - רק בעיות...

חסידה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
זה לא קשור לכשר או לא. זו נפילה של הרשת.
ותבינו שחופרים לי עכשיו מתחת לבית לעבודות תשתית כל שהם ולכבוד זה ניתקו לי את הטלפון ואת המים עד לשעה 2.00 בערך.
מרגישה כמו בירושלים הנצורה.

שי דרומי

משתמש צעיר
נכתב ע"י חסידה;486995:
זה לא קשור לכשר או לא. זו נפילה של הרשת.
ותבינו שחופרים לי עכשיו מתחת לבית לעבודות תשתית כל שהם ולכבוד זה ניתקו לי את הטלפון ואת המים עד לשעה 2.00 בערך.
מרגישה כמו בירושלים הנצורה.
אז איך הנט פועל?

שי דרומי

משתמש צעיר
נכתב ע"י גיליון;486992:
אוי... מאז שעברנו מאורנג' - רק בעיות...
התקשרתי למוקד סלקום (איכשהו הצלחתי) והמוקדן היה נבוך להסביר לי שהם פשוט לא יודעים מה קורה כאן ואין צפי לסיום הפרשה... אולי זה איזה נקמה איראנית?

חסידה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שי דרומי;486996:
אז איך הנט פועל?
אני לא יודעת כמו שהטלפון מקבל שיחות. רק להוציא אנחנו לא יכולים. לפחות השעה 2.00 קרובה.
שיזהרו להם אם הם ממשיכים עם זה.:mad:

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עכשיו זה הגיע גם אלי... :(
הנס שהמודם של סלקום עובד (בינתיים)

sem

משתמש פעיל
מזל שיש טלפון ציבורי ;)
לא מזמן חשבתי מי עוד משתמש ביצור הזה

מיליארד

משתמש פעיל
D I G I T A L
תתקשרו ל*123, תשאלו מה קורה. הם נתנו לי 30 דק' לכל היעדים מתנה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה