כללי למי שייכים הקבצים הפתוחים?

• פותח הנושא again
  • פורסם בתאריך

again

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני מעצבת מגזין כפרילנסרית ולא כשכירה
האם הקבצים הפתוחים שייכים לי?
בעלת המגזין רוצה קבצים פתוחים כדי לעשות תיקונים בעצמה במקום להסביר מה השינויים שהיא רוצה ובכך לחסוך זמן. האם אני מחויבת להעביר לה אותם?
לא שאני מתכננת ... רק שאני רוצה תשובה להגיד לה...

ואם אני שכירה הקבצים שייכים למקום העבודה, כן?

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הקבצים שייכים לך לעניו"ד, מה גם שאיך בדיוק היא תעשה שינויים, אני משערת שלא עיצבת אותם בוורד..
תוכלי לתת לה אותם במחיר נפרד.
כשאת עובדת כשכירה הקבצים שייכים למקום העבודה.

again

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מישהו יודע להגיד איך מתמחרים כזה דבר
לדוג אם על הגרפיקה לקחתי 5,000 - כמה צריכה לקחת על הקפצים הפתוחים?

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בואי נגיד כך -
אם את מעצבת את המגזין הבסיסי (עיצוב גריד)
ואח"כ כל חודש את גם מעמדת אותו, כמה היית לוקחת על עימוד כל פעם?
עכשיו תחשבי, שבמסירת קבצים פתוחים בעצם את מפסידה את העימוד
כמה זה יוצא לך?

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אגב, בעיצוב מגזין חדש בד"כ מי שמזמין מתכוון לגריד, ולא לעיצוב חד-פעמי (מי מוציא עיתון ח"פ?)
השאלה מה סוכם ביניכם

again

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
ariels תודה!
עיצבתי את הגריד וגם אני מעמדת אותו בקביעות
"עכשיו תחשבי, שבמסירת קבצים פתוחים בעצם את מפסידה את העימוד
כמה זה יוצא לך?"
מה הכוונה? לחשב כמה כסף בעתיד אני מפסידה אם לא אמשיך לעמד?
איך על פי זה אני משקללת מחיר?

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
נסי לשער כמה יעלה לך לעימוד כל פעם תני לנ מחיר לשנה הרי זו העבודה שאת מפסידה תראי מה היא תגיד לך אולי תתחרט מהרעיון בכלל?

again

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
על זה אני שואלת, לפי אני מה אני מחליטה לקחת דוקא טווח של שנה קדימה הפסד?
זה משהו מקובל רישמית שנה? או שזה סתם כדי להפחיד אותה....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה