בקשה למי יש רחפן DJI mini 4 pro?

mordy

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
קניתי בארה"ב את הרחפן הנ"ל והוא מעוכב במכס. הם דורשים אישור משרד התקשורת - ומשרד התקשורת רוצים תמונה של הרחפן כשרואים שיש עליו תקן EC
אם למישהו יש את הרחפן הזה ויכול לצלם לי (בד"כ במקום של הסוללה יש את כל הכיתוב) תמונה ברורה שרואים את שם הדגם ואת הEC זה יהיה לנו לעזר רב

תודה מראש

חלה מתוקה

משתמש חדש
קניתי בארה"ב את הרחפן הנ"ל והוא מעוכב במכס. הם דורשים אישור משרד התקשורת - ומשרד התקשורת רוצים תמונה של הרחפן כשרואים שיש עליו תקן EC
אם למישהו יש את הרחפן הזה ויכול לצלם לי (בד"כ במקום של הסוללה יש את כל הכיתוב) תמונה ברורה שרואים את שם הדגם ואת הEC זה יהיה לנו לעזר רב

תודה מראש

הנה יש לך תמונה שמצאתי באינטרנט

צפה בקובץ המצורף Ab5c13ec2c0e34072a1e2a4d82b6d213cc.webp
Ab5c13ec2c0e34072a1e2a4d82b6d213cc.jpeg

קבצים מצורפים

• Ab5c13ec2c0e34072a1e2a4d82b6d213cc.jpeg
    Ab5c13ec2c0e34072a1e2a4d82b6d213cc.jpeg
    KB 39.3 · צפיות: 13
נערך לאחרונה ב:

עזריה

משתמש חדש

תודה מראש
אתה מוזמן לחייג אלי
אני מתעסק עם כל מוצרי הצילום
ואשמח לעזור לך
עזריה 0503622000
או למייל am ואז מס הטלפון
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה