למי יש כאן אינטרנט אתרוג?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

mediadesign

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני מעונינית לעבור לאינטרנט אתרוג, רציתי לדעת האם הם פותחים לגרפיקאים את כל מה שצריך ז"א SXC שטרסטוק וכד'.
והאם זה פתוח מראש או שצריך לבקש?
וכמו כן מה בנוגע לויקיפדיה?

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
פתוח אם תבקשי להיות במסלול הגרפיקאים.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
שטרסטוק סגור- ואני במסלול המורחב. ייתכן שיש להם מסלול לגרפיקאים, אבל אם ההתנהלות דומה למסלולים מקצועיים אחרים- אז הנסיון שלי בזה הוכיח רק מגרעות... (הייתי במסלול מסויים והכל נשאר סגור...)
ויקיפדיה פתוח מלבד ערכים בעלי תוכן שלילי.

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני במסלול גרפיקאים,
ממש רוב מה שאני צריכה פתוח.
שטרסטוק ו- SXC וודאי, וכן עוד הרבה,
מידי פעם יש אתרים חינמיים שאמנם פתוחים, אך קישורי ההורדה חסומים,
אבל בגדול אני מאוד מרוצה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה