מידע שימושי למי יש את המספר של קול מבשר?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מ...

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המספר 0723333111 חסום. האם מישהו יודע מה המספר שפתוח לקומה הכשרה לקול מבשר בארה"ב ?

.
.

google

משתמש רשום
D I G I T A L
המספר מעודכן של קול מבשר
שפתוח לקומה הכשרה הוא 026632327

DFGH

משתמש רשום
לפעמים כשמתקשרים הקו פתאום נחסם ואם מתקשרים שוב אחרי כמה דקות הקו כבר פתוח.

מיוזניק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני זקוק בדחיפות למספר של קו הנייעס בארה"ב - יידיש, קול מבשר,
עדיף מספר ישראלי, אך גם מספר חו"לי טוב.

[יש לי מספר המסתיים ב-1100, וזה לא עובד לי]
תודה
לי עובד מצוין!
אולי לא עשית קידומת נכונה המספר המלא הוא:1718-6891100 ולפני המספר מוסיפים את הקידומת של החברה בה אתם מנויים כשמחייגים לחו"ל. למשל בסלקום מחייגים קידומת 013 ואז 1718 וכו'
וזה אף פעם לא נחסם כי זה מספר חו"ל ובכל החברות יש 500 דקות שיחה לחו"ל יש חברות שצריך לפתוח את זה (כמו בסלקום)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה