פנאי למישהו יש את חוברת "מאוגדים" אשדוד?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

מאה100

משתמש מקצוען
השנה אף אחד לא משחרר, מה לא ברור?
לא מאוגדים ולא מעגלים, זה לא מסתובב בשום מקום, כל אחד מקבל ליד ולא מעביר הלאה.
מעגלים עוד לא חילקו ומאוגדים כבר גמרו למכור את כל הכרטיסים השווים.

גועל נפש, מה קשור מה הצבעתי, מה זה הפילוג הזה? התקציב מהעירייה נועד לתרבות פנאי לכלל הציבור החרדי ולא רק לקהילה מסויימת.
כנראה שכבר סבלו מהגועל הזה די והותר ...
ועל זה נאמר ''אם אין אני לי מי לי''
כל אחד מקבל תקציב לפי מספר המצבעים שלו
שבשבלם הוא צריך לדאוג לתרבות ופנאי
ואז גם יש דברים שיותר מתאמים לכול קהילה
לדוג' בריכות ........

משה3030

משתמש רשום
כל מפלגה קיבלה תקציב לפי' מס' מנדטים
מה שאומר שאין מספיק תקציב אלא רק למי שהצביע עבורם.

השנה חילקו חוברות בת"ד?
לא נתקלתי בשום חוברת מודפסת:unsure:

פניתי למרכז למורשת השבוע במייל והם שלחו לי, המייל שלהם הוא: am9580661 בסיומת הרגילה.

השנה אין הופעות במשכן:confused: והכרטיסים למופעים השווים, הן של טלי אברהמי והן של יעל כליפה בבריכת גבעת וושינגטון, כבר נגמרו:(
אבל אולי עדיין יש מקומות לפעילויות אחרות, תנסו:)

משה3030

משתמש רשום
כשהיה רק 2 מפלגות שהיו אחראיות על זה
היה לכל אחת יותר כסף לאירועים גדולים
מכיוון שעכשיו לכל רסיס מפלגה יש את האירועים שלה
לא נשאר כסף.

ועדיין בהרבה ערים חרדיות, היו חולמים על כאלה תוכניות...

אוהבת לדעת

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
השנה חילקו חוברות בת"ד?
לא נתקלתי בשום חוברת מודפסת:unsure:

פניתי למרכז למורשת השבוע במייל והם שלחו לי, המייל שלהם הוא: am9580661 בסיומת הרגילה.

השנה אין הופעות במשכן:confused: והכרטיסים למופעים השווים, הן של טלי אברהמי והן של יעל כליפה בבריכת גבעת וושינגטון, כבר נגמרו:(
אבל אולי עדיין יש מקומות לפעילויות אחרות, תנסו:)
אני דווקא קיבלתי חוברת אבל הכל אזל שם.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה