למחשב קשה להתעורר

בן המלך

משתמש פעיל
למחשב שלי קשה להתעורר אחרי שהוא נכנס למצב שינה, ז''א הוא מתעורר אבל מראה על המסך רק פסים מרצדים, [הפסים מופיעים רק אחרי מצב שינה'] איפה הבעיהבמסך או במחשב? בתודה מראש.

qwerrrewq

משתמש מקצוען
אם זה המצב היחיד בו הוא מראה פסים מרצדים מסתבר שהבעיה איננה במסך, לא כל מחשב מצליח להסתדר טוב עם מצב שינה, נסה מצב Hibernate או איך שלא יקראו לזה בעברית.....

qwerrrewq

משתמש מקצוען
ישנם שני סוגי מצבי שינה, מצב שינה רגיל ומצב שינה מתקדם,
בשני המצבים המחשב אמור לחזור בדיוק למצב בו היה לפני שהלך לישון אך ההבדל הוא צריכת החשמל.
שינה רגיל - המחשב אינו מתכבה לחלוטין אלא מכבה את רוב הרכיבים.
Hibernate מצב שינה מתקדם - המחשב מתכבה לחלוטין.

אפשר שהמחשב שלך דווקא יעבוד טוב עם Hibernate.

בן המלך

משתמש פעיל
הייתי היום בחנות מוסמכת לתיקון מחשבים, והטכנאי אמר לי שמעולם לא נתקל בתופעה כזאת,

elad ph

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הרבה פעמים הבעיה היא במסך
מסכים זולים יש בהם הרבה פעמים בעיה בעליה של המחשב אחרי מצב שינה

bris

משתמש סופר מקצוען
למחשב שלי קשה להתעורר אחרי שהוא נכנס למצב שינה, ז''א הוא מתעורר אבל מראה על המסך רק פסים מרצדים, [הפסים מופיעים רק אחרי מצב שינה'] איפה הבעיהבמסך או במחשב? בתודה מראש.

מצב שינה של המסך או של המחשב ?

אתה יכול לבדוק את זה עי שתבטל את המצב שינה של המחשב אבל תשאיר את הכיבוי מסך (בהגדרות צריכת חשמל)

Studio Grafix

עיצוב גרפי ומיתוג עסקי למוסדות ועסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
מוזר.. פתאום גם המחשב שלי (יחסית חדש) נתקל באותה בעיה! כשהוא מגיע למצב שינה (כשהוא לא בשימוש ואז הוא יוצר לעצמו מצב 'שינה') מופיעים במסך פסים לבנים ואני מוכרחה לכבות את המחשב מהכונן ולהדליק שוב. מה זה יכול להיות?

qwerrrewq

משתמש מקצוען
מדובר על נייח או נייד ? ואיזה ווינדוס ?

הכי טוב זה פשוט לבטל את המצב שינה, כאמור - לא כל חומרה יודעת להסתדר איתו כמו שצריך.

אפשר לנסות לפתור אבל מהניסיון במקרה זה מוטב לנסות לעקוף את הבעיה

Studio Grafix

עיצוב גרפי ומיתוג עסקי למוסדות ועסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
מדובר על נייח או נייד ? ואיזה ווינדוס ?

הכי טוב זה פשוט לבטל את המצב שינה, כאמור - לא כל חומרה יודעת להסתדר איתו כמו שצריך.

אפשר לנסות לפתור אבל מהניסיון במקרה זה מוטב לנסות לעקוף את הבעיה
תודה. אצלי מחשב נייח ווינדוס 10. (אולי קשור לעדכון האחרון של ווינדוס? בדיוק לפני מס' ימים עדכנתי אותו)

qwerrrewq

משתמש מקצוען
בהחלט אפשר שעדכון מסויים דפק אותו, אני אומר שוב, עדיף למצוא פיתרון אחר מאשר להתנגש חזיתית

progress

משתמש רשום
מקפיצה
איך ניתן לבטל שגם אם לחצתי על המקלדת בטעות על מצב שינה המחשב לא "יתייחס" לזה?
צריך לחפש בצריכת חשמל או בהגדרות מצב שינה.
אני פשוט מחפש את זה בשורת חיפוש.
כשמוצאים את זה, יהיו שם אופציות לבחור מה את רוצה שיקרה, וצריך לבחור "אל תעשה דבר" אם אני זוכר נכון.

אם לא מצאת אבדוק בדיוק ואעדכן

מרדכי קאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
צריך לחפש בצריכת חשמל או בהגדרות מצב שינה.
אני פשוט מחפש את זה בשורת חיפוש.
כשמוצאים את זה, יהיו שם אופציות לבחור מה את רוצה שיקרה, וצריך לבחור "אל תעשה דבר" אם אני זוכר נכון.

אם לא מצאת אבדוק בדיוק ואעדכן
זה נמצא כאן
1710396090369.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה