כללי למומחי הפוטושופ - איך "מחרדים" אותו?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
באופן כללי, אתה צודק.
האשכול הזה לא כזה ישן...
ובודאי הוקפץ בגלל שהניוזלטר היפנה אליו.

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אוהב0ישראל;525834:
אני חושב שהגיע הזמן, שהנהלת האתר תחשוב על מייל אוטומטי לכל החדשים בדבר איסור הקפצת אשכולות ישנים. יעזור להם ולכולנו.
אגב, איזה סיבה יש שלא להקפיץ אשכולות ישנים ? מה רע בזה ?
מי שכבר ראה אותו שלא יכנס. מי שלא ראה זה נחמד לקבל מידע על אשכול ישן וטוב.
לא הבנתי את הקטע הזה אף פעים.

צמרת

משתמש פעיל
D I G I T A L
נכתב ע"י חיוכון;526488:
אגב, איזה סיבה יש שלא להקפיץ אשכולות ישנים ? מה רע בזה ?
מי שכבר ראה אותו שלא יכנס. מי שלא ראה זה נחמד לקבל מידע על אשכול ישן וטוב.
לא הבנתי את הקטע הזה אף פעים.

גם אני:)
במיוחד אם כל פעם שהאשכול מוקפץ, אני מקבלת עוד כמה תודות נחמדות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה