למומחיות באוטוקד

א.י.ל עיצובים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
הצילו! אני לא מצליחה ליצור קו ישר! כל קו יוצא עקום במיוחד כשאני צריכה להוסיף קו או המשך לקו קיים:mad: וכמובן האורטו דלוק!
הסמן לא נצמד לי, לא מסמן אמצע קו... וכו' לא קיים אצלו הסנפים למרות שכל הסנפים מסומנים?:eek:
וחוץ מזה בפרויקט קודם הוא נתקע לי כמה פעמים והלך חלק מהקובץ.
יש מצב שאני צריכה להתקין מהתחלה?
תודה

פנינה :)

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
תבדקי עם טכנאי האם הגרסה של האוטוקאד שלך תואמת למערכת ההפעלה של המחשב.
במידה וכן, תפעלי עפ"י ההוראות הבאות.
באופן כללי, את יכולה לנסות לכבות את הקוויק פרופרטיז, זה מאט את הפעילות בקבצים כבדים ואיטיים.

צוקל

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
הבעיה נפתרה?
אם לא אז תוכלי לבדוק אולי את עובדת באוטוקד לייט ובגרסה כזאת האוטוקד לא מזהה קוים עם Z כלומר- גובה וצריך להוריד את הגבהים של הקוים בקובץ.
המשמעות מבחינה טכנית: יכול להיות שאת מנסה לחבר קו אחד שטוח לקו אחר עם גובה ומבחינת המרחב הם לא מתחברים כי קו אחד בZ אפס (שטוח) וקו אחר הוא בעל Z כלשהו ואז יש שני קוים במרחקים שונים שלא מתחברים.

צוקל

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
זה גם קורה כאשר מנסים למלא HATCH ולא מצליחים (זה כותב שהשטח לא סגור )

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט צ'

קלז צַדִּיק אַתָּה יְהוָה וְיָשָׁר מִשְׁפָּטֶיךָ:קלח צִוִּיתָ צֶדֶק עֵדֹתֶיךָ וֶאֱמוּנָה מְאֹד:קלט צִמְּתַתְנִי קִנְאָתִי כִּי שָׁכְחוּ דְבָרֶיךָ צָרָי:קמ צְרוּפָה אִמְרָתְךָ מְאֹד וְעַבְדְּךָ אֲהֵבָהּ:קמא צָעִיר אָנֹכִי וְנִבְזֶה פִּקֻּדֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קמב צִדְקָתְךָ צֶדֶק לְעוֹלָם וְתוֹרָתְךָ אֱמֶת:קמג צַר וּמָצוֹק מְצָאוּנִי מִצְוֹתֶיךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קמד צֶדֶק עֵדְוֹתֶיךָ לְעוֹלָם הֲבִינֵנִי וְאֶחְיֶה:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה