דרוש מידע למה סייעת בבית ספר בירושלים לא דרך העירייה?

נוגט1

משתמש פעיל
למה סייעת בבית ספר חרדי בירושלים לא דרך העירייה?

תורה שבע"פ

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כי אין תנאים של עובדת עירייה

זה לא הוגן האפליה הזו
אכן
בת"ת המצב יותר גרוע כי אין מימון לסייע בצהרונים
וכן הימי חופשה לא מותאמים
בעיריה טוענים שזה ענין של תקציב
ניסיתי לפעול מול הנציגים ולא הצלחתי
לדעתי אם התאגדו קבוצה ויפנו אליהם אולי עכשיו לפני הבחירות לעיריה הם יזיזו משהוא בנידון

ארטיק שוקולד

משתמש רשום
ואני כן חושבת שזה חשוב
כי גם בעיריה השכר של הסייעות נמוך מאוד אבל לפחות משלמים חודש חופש בקיץ וחגים
גילוי נאות: אני עובדת בעיריה אך בבית ספר ממד ומאוד הייתי שמחה לעבוד בחרדי ושבררתי אמרו לי שזה פשוט לא משתלם. אני מאוד אשמח אם יחול שינוי בנושא.

נוגט1

משתמש פעיל
פניתי לעירייה וזה התשובה שהחזירו לי:
בתי הספר בחינוך החרדי הם עמותות.
לא ניתן להעסיק עובדים עירוניים בעמותה ועל כן, מיום שיצאה חוו"ד זו מהיועץ המשפטי לעירייה, כל העובדים בבתי"ס האלו נקלטים באמצעות עמותת לביא.

תורה שבע"פ

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
פניתי לעירייה וזה התשובה שהחזירו לי:
בתי הספר בחינוך החרדי הם עמותות.
לא ניתן להעסיק עובדים עירוניים בעמותה ועל כן, מיום שיצאה חוו"ד זו מהיועץ המשפטי לעירייה, כל העובדים בבתי"ס האלו נקלטים באמצעות עמותת לביא.
לצערי בעיריית ירושלים יד ימין אינה יודעת מה יד שמאל עושה וזה לא רק בענין הזה,
אם הורים התאגדו ביחד ויפעילו לחץ על הנציגים החרדים דברים יכולים להשתנות
אולי משהו ירים כאן את הכפפה...

נוגט1

משתמש פעיל
לצערי בעיריית ירושלים יד ימין אינה יודעת מה יד שמאל עושה וזה לא רק בענין הזה,
אם הורים התאגדו ביחד ויפעילו לחץ על הנציגים החרדים דברים יכולים להשתנות
אולי משהו ירים כאן את הכפפה...
מה זה אומר להפעיל לחץ על הנציגים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה