דרוש מידע למה כותב לי כשאני גולש בפרוג "ממתין www.facebook.com" ? (באינטרנט כשר למהדרין כמובן)

ממוקד

משתמש מקצוען
מישהו שם לב לזה?
חשוב לציין שיש לי אינטרנט של נטפרי וחלילה לי שפייסבוק יהיה פתוח לי.
כשאני גולש בפרוג אז בצד ימין למטה כתוב לי במתחלף (כאני טוען דף או כותב שולח תגובה וכד') ממתין לנטפרי/פרוג/עוד כמה דברים, שמתי לב שבין השאר כתוב לי ממתין לfacebook, למה זה? האם פרוג עובד על השרתים של פייסבוק?

נערך לאחרונה ב:

3261

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
מישהו שם לב לזה?
חשוב לציין שיש לי אינטרנט של נטפרי וחלילה לי שפייסבוק יהיה פתוח לי.
כשאני גולש בפרוג אז בצד ימין למטה כתוב לי במתחלף (כאני טוען דף או כותב שולח תגובה וכד') ממתין לנטפרי/פרוג/עוד כמה דברים, שמתי לב שבין השאר כתוב לי ממתין לfacebook, למה זה? האם פרוג עובד על השרתים של פייסבוק?
לי לא כתוב

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לי גם כתוב כך.
יש מצב שזה עובד על שרתים של פייסבוק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה