דרוש מידע למה זה מופיע לי בימים האחרונים,כשאני נכנסת לאתר?

ליאורה ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
1723991331892.png

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
לא קרה לי בכלל, אני בנטפרי..

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
אני עם WI-FI של נטפרי, די מהיר..
אני יודעת שבשעות עומס השגיאה הזו מופיעה:

שגיאת 1200 באתר פרוג נובעת מעומס יתר על השרת, מה שגורם לו לא להיות זמין לרגע. הסיבות לכך יכולות לכלול עומס כבד של משתמשים או תקלות טכניות. לרוב, הבעיה נפתרת מעצמה לאחר זמן קצר. מומלץ לרענן את הדף לאחר מספר דקות או לנסות לגשת לאתר בשעה אחרת. אם השגיאה נמשכת, כדאי לפנות לתמיכה הטכנית של האתר.

ליאורה ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני עם WI-FI של נטפרי, די מהיר..
אני יודעת שבשעות עומס השגיאה הזו מופיעה:

שגיאת 1200 באתר פרוג נובעת מעומס יתר על השרת, מה שגורם לו לא להיות זמין לרגע. הסיבות לכך יכולות לכלול עומס כבד של משתמשים או תקלות טכניות. לרוב, הבעיה נפתרת מעצמה לאחר זמן קצר. מומלץ לרענן את הדף לאחר מספר דקות או לנסות לגשת לאתר בשעה אחרת. אם השגיאה נמשכת, כדאי לפנות לתמיכה הטכנית של האתר.
זה קורה לי רק באתר פרוג...
כל שאר האתרים מהירים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה