למה הפנורמה (Rו-L) לא מורגש לי בקיובייס?

אלישקף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
שלום,
מישהו נתקל פעם בבעיה כזו? אני מגדירה את הערוצים לימין ולשמאל כשם שעשיתי מאז ומעולם,
אבל כל עוד זה לא R מוחלט או L מוחלט - לא מרגישים את ההזזה. (הכל נשמע במרכז)
עשיתי את זה בקיובייס 5, פתחתי את הפרוייקט בקיובייס 7 - וגם שם זה כך.
בדקתי את רכיב ה-"מולטימדיה" של הווינדווס - שם ההדגמה הסטריאופונית עובדת מעולה.
מישהו שמע, יודע, יכול להציע פתרון?
כרטיס הקול שלי הוא הבסיסי של המחשב.
תודה

חנילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
איך את שומעת את הסאונד מהמחשב?
באוזניות?
ברמקולים רגילים של מחשב??
במוניטורים??
זה נשמע שיש משהו פשוט, מאוד לא איכותי. ולכן את לא שומעת...

אלישקף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
זה נשמע שיש משהו פשוט, מאוד לא איכותי. ולכן את לא שומעת...
1. ההדגמה של היכולת הסטראופונית של המחשב נשמעת מעולה.
2. האוזניות עצמן איכותיות ומיועדות להקלטה באולפן, אבל כרטיס הקול הוא הבסיסי של המחשב - ולכן הן גם מחוברות ליציאה הסטנדרטית שלו. ניסיתי קדמית ואחורית - אפס.)
3. אני עובדת על המחשב הזה שנים... ומעולם זה לא קרה. עכשיו עשיתי את העבודה הזו לאחר הפסקה של כמה חודשים טובים מהעבודה הקודמת, ולכן אני חושדת שזה משהו בהגדרות, שהשתנה איכשהו. או -שזה בגלל הגרסה של התכנה.
עד כה הייתי עובדת על קיובייס 7 אלמנטס, ואת זה אני עושה על קיובייס 5 (כי רק בו יש לי את ה-vari audio)

ועוד משהו - זה לא רק בהשמעה בעת העריכה. גם ברצועה שייצאתי כדי לוודא - הכל נשמע לי במרכז, וזה וודאי לא מונו, כי הפלייבק כן סטראופוני.
הבעיה היא בערוצי השירה הרבים שפיזרתי על כל הקשת אבל הם נשארו באמצע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה