מדריך למתחילים למה אני אוהב את chatgpt בשביל ציורים?

אניגמאמין

משתמש פעיל
יש נוחות מטורפת ביצירה בצאט גיפיטי יותר מכל מה שאני מכיר ביצירות של האי איי, שהוא גם צאט שיחה, וגם יוצר תמונות.​
ואתה פשוט יכול לדבר איתו על התמונה, ולהסביר מה לא בסדר.​
אז נכון, הגולם לא תמיד מבין מה אני רוצה, אבל בדרך כלל מספיק כמה מילים בשביל להסביר לו בדיוק מה אני רוצה.​
ואני אדגים.​
זה קצת ארוך, אבל בחרתי פעם שלקח לי הרבה זמן כדי להראות את הכיף של היכולת הבנה שלו.​
לפעמים הוא נותן לי בדיוק מה שאני מבקש מיד​
ביקשתי ממנו בשביל האתגר הזה את הבקשה כדלהלן:​

צייר לי תמונה בגווני אפור של בחור כורע ברך על האדמה מחזיק ביד קופסה ורודה של טבעת. שמיים נקיים, עצים ברקע.כל התמונה בגווני אפור חוץ מהקופסה של הטבעת.​
וקיבלתי את התמונה הזו:​
1727373276533.png
צפה בקובץ המצורף 1784863
ואז ביקשתי ממנו:
תמונה ריאליסטית.
וקיבלתי:

לא אהבתי את המבע שלו אז כתבתי:
הוא כאילו מציע נישאין. הוא פחות עצוב. (יש לציין, שיש אפשרות לכתוב את זה בלי השראה של התמונה הקודמת, ואפשרות לתפוס את התמונה ואז לכתוב ואז זה יוצא כך:
צילום מסך 2024-09-26 202616.png
)

התחרטתי על העצים אז ביקשתי:
תמחק את העצים.ושהחולצה תהיה לבנה

1727373453970.png
עדיין לא הייתי מרוצה, יש כאן אצבע מיותרת!
וכאן מגיעה הפונקציה הכי כפית שלו לתקן תמונה שהוא שלח לי.
סימנתי איפה אני צריך תיקון ע"י הסימן הזה
צילום מסך 2024-09-26 203414.png

וביקשתי את זה

צילום מסך 2024-09-26 203325.png

ביקשתי תעשה את החולצה לבנה, לא בגווני אפור את שאר התמונה תשאיר בגווני אפור.
1727373547636.png
כתבתי
נסה שוב. למה הוא בלי נעלים?
וקיבלתי את התוצאה המיוחלת
1727372592797.png

נערך לאחרונה ב:

אניגמאמין

משתמש פעיל
אם אתה רוצה שהוא ישנה משהו ספציפי, אתה יכול לסמן אותו ואז הוא משנה רק במה שמסומן בכחול
1727378060654.png
ואז זה ישנה רק בו למשל ביקשתי שיהפוך לי אותו למזוקן וקיבלתי
1727378172098.png

אם אתה רוצה שהוא רק יקח את הרעיון של התמונה ויצייר אותה מחדש אפשר ע"י לחיצה על התמונה ובקשה בלי לסמן.
מקווה שאני מספיק ברור

בת-מצווה

משתמש חדש
זה מה שכתבתי לו:
האם אתה יכול ליצור לי תמונה של בן מחזיק ביד פרח
והוא כתב לי את זה:
אני לא יכול ליצור תמונות, אבל אני יכול לעזור לך לחשוב על רעיונות או לתאר איך התמונה יכולה להיראות. האם תרצה שאעזור לך בכך

מה אני אמורה לכתוב לו?

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
גם למי שאין 4o יש שימוש מוגבל במודל וכשזה נגמר לאותו יום הוא משתנמך לרמה החינמית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה